blaszany magazyn

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Piękny Jaś

blaszany magazyn

Post autor: Piękny Jaś »

Siemka,

mam takie pytanie: czy ktoś z Was wykorzystywał blaszaki jako magazyny? Potrzebuję czegoś, żeby składować rzeczy, nic wymagającego i zastanawiałem się nad postawieniem blaszaków https://swiatgarazy.com/garaze-w-zabudo ... regowej-2/. Myślicie, że to zda egzamin?

marihuana rak
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: blaszany magazyn

Post autor: miskuzi »

Jest to oczywiście jakieś rozwiązanie, ale chyba są bardziej popularne jak np. hale stalowe, czy też murowane. Sprawdźcie sobie może tu firmę https://www.ekobud.net.pl i ich pomoc przy budowie magazynu. Zajmują się tu projektowaniem takich obiektów i nie tylko magazynów.
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: blaszany magazyn

Post autor: Lisa »

Tego typu magazyn warto również odpowiednio wyposażyć. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/, gdzie można znaleźć szeroki wybór wszelkich elementów wyposażenia.
Kwaś

Re: blaszany magazyn

Post autor: Kwaś »

Moim zdaniem w każdym magazynie najważniejsze jest jego wyposażenie dlatego polecam wam firmę Future Logistics. W swojej ofercie mają pomoc w zaprojektowaniu magazynu oraz pełne wyposażenie. Ich ofertę możecie znaleźć na https://futurelogistics.pl/oferta Warto zerknąć.
kaśkaa

Re: blaszany magazyn

Post autor: kaśkaa »

W jaki sposób pozbywacie się odpadów niebezpiecznych z magazynu? Ja trafiłam dzisiaj na https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ i zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z tą firmą. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Zależy mi na tym żeby odpady niebezpieczne z naszej firmy były odpowiednio zabezpieczone.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: blaszany magazyn

Post autor: długa23 »

Jeśli prowadzicie własny magazyn, to na pewno przyda się Wam jakaś firma, która oferuje czyszczenie magazynów. Utrzymanie porządku w takim miejscu jest bardzo istotne, również w kwestii bezpieczeństwa. A może macie już kogoś, komu zlecacie takie usługi?
ODPOWIEDZ