Co na swędzenie i pieczenie skóry?

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
rzęsa

Co na swędzenie i pieczenie skóry?

Post autor: rzęsa »

Proszę o radę
Czasami swędzi mnie skóra na dłoni, nogach, pod pachami, na brzuchu, plecach tak bardzo, że jak się drapię aż robi się czerwona...Jak zaczynam się drapać szczotką, z kolei robią mi się takie pręgi. Już nie wiem co stosować. Nic z drogerii nie pomaga, babka z apteki poleciła kupić olej konopny do ciała - https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... y-oil-30ml i faktycznie zamówiłam na próbę.
Będę wdzięczna za Wasze rady, jak sobie pomóc.
rzęsa

Re: Co na swędzenie i pieczenie skóry?

Post autor: rzęsa »

Do autorki - kup NEOGLANDYNĘ w postaci kapsułek. To dobry suplement dla skóry suchej, podrażnionej, łuszczącej się. Naprawdę działa i pomaga ukoić cerę. Kapsułka zawiera m.in. nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) tak ważne dla rozwoju i funkcjonowania całego organizmu, a szczególnie skóry. Mnie ten produkt pomógł przy egzemie. Tobie tez rekomenduję, bo kosztuje grosze.

ola i olek
Elżbieta

Re: Co na swędzenie i pieczenie skóry?

Post autor: Elżbieta »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Jeśli chodzi o takie problemy, to zawsze powinniście decydować się na odpowiednią formę leczenia. Od razu mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zauważycie u siebie kaszaka, to na pewno warto szybko zadbać o jego usunięcie. To bardzo ważna rzecz, więc nie ma co z tym zwlekać.
ODPOWIEDZ