Dom opieki

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Dom opieki

Post autor: Arleta »

Czy ktoś z Was ma może kogoś w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Duzym plusem jest to ze mają windę gdzie spokojnie zmiesci sie wozek - a babcia porusza sie wlasnie na wozku. Co myslicie o tym? Chcialbym aby miala zapewnioną dobrą opieke.
KKKKaśśśikkk

Re: Dom opieki

Post autor: KKKKaśśśikkk »

a w Nowym Dworze Mazowieckim polecicie jakiś dom opieki? macie gdzieś w tych stronach bliską osobę w takiej placówce?
Kasśka

Re: Dom opieki

Post autor: Kasśka »

KKKKaśśśikkk pisze: ↑13 sty 2021, 16:30 a w Nowym Dworze Mazowieckim polecicie jakiś dom opieki? macie gdzieś w tych stronach bliską osobę w takiej placówce?
ZOL "Dom Rodzinny" znajduje się właśnie w Nowym Dworze Mazowieckim. Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ jak i prywatnie. Warunki mają tam dobre, zarówno lokalowe jak i dobry, wykwalifikowany personel tam pracuje. Dobrze zajmą się Waszymi bliskimi.
Miśka

Re: Dom opieki

Post autor: Miśka »

W Woli Czołnowskiej w pobliżu Puław znajduje się Dom Seniora A w sercu maj. Przebywa w nim moja Ciocia i powiem wam, że to jest bardzo bardzo dobry ośrodek, ciocia ma tam dobra opiekę, jest tam rehabilitacja ogólnoustrojowa i lecznicza, wizyty kontrolne lekarzy specjalistów czy zajęcia terapeutyczne, do tego dobre żywienie i komfortowo urządzone pokoje. W 100 % jest to wart polecenia ośrodek, zresztą sami sprawdźcie https://www.domsenioraawsercumaj.pl/o-nas tu znajdziecie więcej niezbędnych informacji.
DrotaŁ

Re: Dom opieki

Post autor: DrotaŁ »

Z kolei dobry ośrodek dla osób starszych województwie pomorskim to Cichy Dworek w Kębłowie https://www.cichy-dworek.pl/oferta/dom- ... j-starosci To też ośrodek opieki nad osobami z ograniczeniami ruchowymi, jest tam rehabilitacja i ogólnie znakomita opieka nad osobami niepełnosprawnymi. Spodobają wam się tam komfortowe warunki, ciepła i rodzinna atmosfera i zdrowe żywienie.
akłj

Re: Dom opieki

Post autor: akłj »

My mamy babcię :). Gdy babcia podupadła na zdrowiu i potrzebowała profesjonalnej opieki, a my nie mieliśmy jak jej zapewnić, to razem zdecydowaliśmy się na dom opieki. Oczywiście porządnie sprawdziliśmy miejsce, zanim babcia tam zamieszkała :). Wybraliśmy Dom Pogodnej Jesieni Jadwinin https://www.jadwinin.pl/kontakt w Pabianicach. Mają bardzo dobre warunki, ich seniorzy są pod kompetentną i rzetelną opieką, mają zajęcia, itp. Miejsce jest godne polecenia, babcia czuje się tam bardzo dobrze, ma nawet nowe przyjaciółki.

audyt wewnętrzny iso
miłka999

Re: Dom opieki

Post autor: miłka999 »

Jestem jeszcze całkiem sprawną starszą osobą. Od 2 lat mieszkam w Domu Seniora „Harmonia” w Gdańsku https://domsenioraharmonia.pl/oferta Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do ciekawego przeżycia ostatnich lat. Nasi opiekunowie dbają o nasz rozwój psychiczny i fizyczny. Możemy realizować swoje pasje i zainteresowania. Poza tym ośrodek jest nowocześnie wyposażony.
ODPOWIEDZ