gadżety reklamowe

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Lucuś66

gadżety reklamowe

Post autor: Lucuś66 »

Cześć, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak gadżety reklamowe? Trafiłem na strone https://regalo.pl/kategoria-produktu/br ... dblaskowe/ i widziałem, że mają bardzo fajne breloki odblaskowe. Uważacie, że warto stosować taką forme reklamy?
Gośkaa

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Gośkaa »

Ja posiadam pewne doświadczenie w tym temacie, ponieważ sama od dłuższego czasu reklamuję swój sklep właśnie w taki sposób. Zazwyczaj w tym zakresie korzystam z usług firmy https://www.mirmet.eu. Zamawiam stamtąd m.in. smycze z logo, kieszonki na karty, bryloki do kluczy, wpinki z logo oraz żetony do wózków. Wszystkie dostarczane przez nich artykuły reklamowe posiadają dobrą jakość wykonania, wysoką trwałość oraz estetyczny wygląd. Sądzę, że Ty również będziesz z nich zadowolony.
nomen

Re: gadżety reklamowe

Post autor: nomen »

My zainwestowaliśmy w gadżety reklamowe po tym, jak zobaczyliśmy je u konkurencji. Uznaliśmy, że w sumie jest to element kampanii reklamowej, którego nam brakowało, więc zdecydowaliśmy się go wdrożyć. Zdecydowaliśmy się między innymi na torby bawełniane i inne funkcjonalne rzeczy z naszym logo. Te nadruki wykonuje nam drukarnia cyfrowa i offsetowa Intro-Graf https://intro-graf.pl/gadzety-reklamowe/ ze Środy Śląskiej. Ich oferta jest rozbudowana i opłacalna, bo jakość gadżetów od nich jest bardzo wysoka, w dodatku mają korzystne ceny, polecam.
ODPOWIEDZ