Implanty

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 41
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:43

Implanty

Post autor: penny »

Do którego stomatologa Warszawa polecacie udać się w sprawie implantów? Mojemu tacie wypadł ząb i koniecznie chce coś z tym zrobić by nie wyglądać jak dziadek. Najlepiej gdyby to był profesjonalny gabinet z miłym podejściem do pacjentów, bo tato generalnie boi się wizyt u dentysty. ;)
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Implanty

Post autor: Olena22 »

Zróbcie sobie z tatą wycieczkę do Krakowa. Tam jest centrum stomatologii Luxdentica. Zajmują się od dawna implantami zębów. Ich kadra jest bardzo doświadczona, a stosowane techniki - nowoczesne. Widziałam na ich stronie https://implantkrakow.pl/implanty_w_jeden_dzien , że implanty można wykonać w jeden dzień. Także szybko załatwicie sprawę i zostanie czas na zwiedzanie miasta ;)
Śiemka

Re: Implanty

Post autor: Śiemka »

implanty możecie wstawić w Gdyni w https://www.artdentico.pl/, gabinet prowadzony przez fantastyczne Panie, w sumie pod ich ręką człowiek przestaje odczuwać strach o ból - ktorego też nie ma. Podoba mi sie plan leczenia, a także wystrój gabnetu. Myślę, że sam bym nie trafił tam gdyby nie polecenie znajomego, ale fakt że w sieci też mają bardzo dobrą ocenę.
ańka

Re: Implanty

Post autor: ańka »

Byłam przerażona przed pierwsza wizyta. Strasznie się wstydziłam, jak się okazało nie było czego. Lekarz z ogromną wyrozumiałością. Implanty pierwsza klasą. Teraz mam cudne ząbki. Znajdziecie ich tutaj https://implant-zebowy.pl/. Na stronie macie wszystko dokładnie opisane.
fabianuś

Re: Implanty

Post autor: fabianuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.lodz-hostel.pl

tom ford rose cafe
Robuś

Re: Implanty

Post autor: Robuś »

Bardzo wiele jeszcze zależy od tego jaki problem mamy z naszym uzębieniem i ja jestem zdania, że jak najbardziej fajną sprawą jest chodzenie do sprawdzonej kliniki. Od siebie na pewno każdemu polecam stomatologię estetyczną https://warszawa.focusclinic.pl/ gdzie można trafić na najwyższej klasy specjalistów.
ODPOWIEDZ