Jaki ośrodek uzależnień??

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Neonowa
Posty: 16
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:57

Jaki ośrodek uzależnień??

Post autor: Neonowa »

Cześć jaki waszym zdaniem jest najlepszy ośrodek uzależnień? Moim zdaniem Detoks Fenix jest najlepszy w Polsce. Pamiętam jak brat mojego ojca trafił na detoks w ciężkim stanie bo dopadło go AZA.... Tam, profesjonalny zespół medyków wiedział co zrobić i od razu wprowadzono leczenie. Wstyd się przyznać ale kiedyś również zabalowałam i źle się czułam po alkoholu.. Lekarze z Detoks Fenix przyjechali i mnie odruli. Zaaplikowano mi kroplówki i wieczorem byłam jak nowo narodzona :)
Krymka

Re: Jaki ośrodek uzależnień??

Post autor: Krymka »

Dobrze, że o tym wspominasz, ponieważ detoks alkoholowy jest niezwykle ważnym zabiegiem, zwłaszcza dla osób które czeka terapia czy też inna forma leczenia uzależnienia. Zauważyłam, że wiele osób nie do końca wie na czym polega odtrucie. Tutaj można znaleźć wiele przydatnych informacji - https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... ow-lodzki/, natomiast w skrócie, zabieg można opisać jako oczyszczenie organizmu z nagromadzonych wskutek picia toksyn. Dzięki odpowiednim dawkom glukozy organizm jest znacznie silniejszy, a sól fizjologiczna szybko nawadnia organizm, przez co pacjent czuje się znacznie lepiej i nie ma objawów towarzyszących nagłemu odstawieniu alkoholu.
ODPOWIEDZ