Naprawa AGD

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Bazyliś

Naprawa AGD

Post autor: Bazyliś »

Jeśli macie do naprawy lodówkę lub kuchenkę gazową, to zdecydowanie mogę polecić serwis AGD z Krakowa: https://naprawa-agd-krakow.pl/ Uczciwi, z bezpłatnym dojazdem do domu klienta i godni polecenia fachowcy.
Baśka91

Re: Naprawa AGD

Post autor: Baśka91 »

Orientujesz się może, czy naprawiają tam też kuchenki mikrofalowe? Niestety ale moja kuchenka od Amici, która służy mi już od paru lat, poraz pierwszy się na mnie zdenerwowała i przestała działać ;( Jest to dla mnie jeden z najczęściej używanych sprzętów w kuchni więc pilnie potrzebuję speca do jej naprawy!
Awatar użytkownika
pony
Posty: 33
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:16

Re: Naprawa AGD

Post autor: pony »

Jeśli chodzi o sprzęty AGD to warto też mieć zawsze pod ręką namiary na ich serwisanta. Polecam firmę PERFEKT - serwis i naprawa urządzeń AGD Wrocław i okolice: http://serwisagd.wroclaw.pl/ . Są naprawdę godni polecenia, piszę to z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Naprawa AGD

Post autor: długa23 »

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się profesjonalną naprawą ekspresów do kawy na terenie Szczecina lub okolic, to polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-szczecin. Możecie z jej strony liczyć na fachową i bezproblemową naprawę waszego sprzętu. Kurier przyjedzie i sam go od Was odbierze, więc nawet nie musicie ruszać się z domu :)
ODPOWIEDZ