naszarola.pl - opinie

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Eunika-71
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 6:11

naszarola.pl - opinie

Post autor: Eunika-71 »

Dzień dobry, szukając ostatnio artykułów na temat rolnictwa i zdrowego trybu życia trafiłam na stronę naszarola.pl Czy ktoś z Was korzysta z tego serwisu? Uważacie, że to wiarygodne źródło informacji?
Awatar użytkownika
Floriana-89
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, 9:31

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Floriana-89 »

Jak najbardziej! Każdego dnia dostarczają najświeższe informacje z wielu dziedzin związanych z rolnictwem. Przede wszystkim związanych z uprawą roślin – rolniczych, ogrodniczych, czy ziół, a także z hodowlą zwierząt.
Awatar użytkownika
Borzywoj82
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 9:50

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Borzywoj82 »

Są nam bieżąco z wszystkimi nowinkami rolniczymi. Gazetę Nasza Rola czytam od lat, a swoją działalność rozpoczęli już w 2005 roku.

agentka cia
Awatar użytkownika
Dobroslaw1965
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 7:17

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Dobroslaw1965 »

Jeżeli wchodzą jakiekolwiek zmiany w przepisach dotyczących rolnictwa, zaglądam na ich stronę oraz sięgam po gazetę. Informują na bieżąco o wszelkich dotacjach, zmianach w przepisach, ustawach oraz o pomocy ze strony państwa w przypadku klęsk żywiołowych.
Awatar użytkownika
Jaroslawa1964
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 14:04

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Jaroslawa1964 »

Ich misją jest pomaganie rolnikom i polskiemu rolnictwu, ale przede rolnictwo to również ich pasja, którą potrafią dzielić się ze swoimi czytelnikami. Polecam.
Awatar użytkownika
Maryna1981
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 11:59

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Maryna1981 »

Za pośrednictwem gazety rolniczej Nasza Rola, udało mi się skorzystać z pomocy prawnej, dzięki której mogłam rozwiązać swoje problemy związane z gospodarstwem. Pasję do czytania tej gazety przejęłam po moim tacie.
Dniś

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Dniś »

Gazeta Rolnicza Nasza Rola to miejsce, które powinien znać każdy rolnik. Można znaleźć naprawdę wiele ciekawych informacji i profesjonalnych porad.
Pałka

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Pałka »

Sporo merytorycznych informacji, pokuszę się o stwierdzenie, że nie tylko dla rolnika. Ostatnio czytałam u nich artykuł na temat tego, że Polsce grozi deficyt wody. Nasza Rola to strona, na którą naprawdę warto zaglądać. Zdecydowanie wiarygodne źródło informacji.
dąb

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: dąb »

Zawsze traktowałam karpia, jako zło konieczne, przyrządzane tylko na święta. A jednak dowiedziałam się ze strony Nasza rola że to nie do końca tak. Karp nie tylko na święta - bo to zdrowa ryba.
bezład

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: bezład »

Bo to jest naprawdę ciekawa strona dla rolnika. Sama czerpię z niej mnóstwo informacji, porad. Naprawdę polecam zajrzeć każdemu.

komody drewniane z szufladami
Batińka

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Batińka »

Co mogę napisać. Ja uważam, że Nasza Rola to godna uwagi gazeta online dla rolnika. Właściwie, to nie tylko dla rolników, ale również działkowców. Ja sama dowiedziałam się na ich stronie kilku ciekawych informacji.

ks. kazimierz sowa facebook
Kaviś

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Kaviś »

To ciekawe, że w gazecie online Nasza Rola można uzyskać porady prawne. Super. Gazeta naprawdę dba o swoich czytelników. Jestem wiernym czytelnikiem: super, ciekawe artykuły. Dużo nowinek i porad. Polecam.
żyna

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: żyna »

Fajna sprawa dla osób uprawiających rolę. My korzystamy, można tam znaleźć różne, naprawdę ciekawe i przydatne informacje dla rolników. Super, że jest takie miejsce w sieci.
Boreś

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Boreś »

Nasza Rola porusza nie tylko ciekawe tematy dla rolników, ale udostępnia też wiele przydatnych informacji, porady prawne a nawet przepisy kulinarne. Widać że magazyn tworzą pasjonaci. Oby tak dalej!
Błaża

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Błaża »

Naprawdę świetna gazeta rolnicza. Mam wrażenie, że ich misją jest pomoc dla rolnika, faktycznie można znaleźć sporo ciekawych informacji, ale też w razie potrzeby, można skorzystać z pomocy prawnika.
Kyńka

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Kyńka »

Naprawdę warto do nich zajrzeć. Dzięki Naszej Roli planuję założyć panele fotowoltaiczne w gospodarstwie, uda nam się w ten sposób zaoszczędzić naprawdę sporo na rachunkach za prąd.
Adań

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Adań »

To cieszy, że rolnicy mają swoje miejsce w internecie. Sporo branżowych artykułów, pomocy, informacji.

dieta oczyszczająca neera
Bryś

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Bryś »

Dobrze, że są też porady prawne dla rolników, to świetny pomysł, bo i mnóstwo ciekawych informacji i można znaleźć szybką pomoc. Fajny portal, bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym.
Paśko

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Paśko »

Portal NaszaRola to świetne miejsce na mapie internetu. Rolnicy mają swoją przystań z ciekawymi, interesującymi artykułami, poradami, inspiracjami. Jest świetnie prowadzony i naprawdę rzeczowy i profesjonalny. Czegoś takiego wcześniej brakowało. Polecam ten portal.

protest na zakopiance
Płowa

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Płowa »

Trafiłam na stronę gazety Nasza Rola szukając pomocy prawniczej. Okazało się, że u nich można skorzystać z takiej pomocy, zajmuje się tym specjalista dla którego porady prawne dla rolnika nie stanowią tajemnicy. Jestem ogromnie zadowolona. Świetnie, że jest takie miejsce w sieci. .
Kalinaż

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Kalinaż »

Oczywiście, że zdarzają się sytuacje, że porady prawne mogą się przydać, ale trzeba zaznaczyć, że mają sporo informacji przydatnych na co dzień. Takie porady rolnicze, które na pewno przydadzą się każdej osobie pracującej na roli. Warto zajrzeć. .
nazarń

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: nazarń »

Bardzo ciekawe artykuły dotyczące rolnictwa. Znalazłem mnóstwo wartych zapamiętania informacji. Cieszę się że jest taki portal skierowany właśnie do rolników. To ważne żeby był. Niewiele jest takich miejsc przeznaczonych dla tych którzy karmią nasz kraj :)
Ogół

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Ogół »

Wprawdzie za oknem jeszcze zima, ale wiadomo, że każdy rolnik myśli juz o nadchodzącym sezonie. Bardzo chwalę sobie informacje i porady ze strony Nasza-Rola. Dzięki jednemu z artykułów dowiedziałem się, że warto zamówić nawóz mikrogranulowany. .
Koszeń

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: Koszeń »

Dzięki portalowi dowiedziałam się o tym jak bardzo cenne są jabłka dla naszej gospodarki, a także o innowacyjnej marce: Polish Apple Valley. Nakrętka od musu jabłkowego jest zabawką w kształcie jabłka i będzie pasowała do klocków Lego Duplo. Super pomysł. Fajnie że jest taki portal jak Nasza Rola.
zośieńka

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: zośieńka »

Ja bardzo lubię prezenty dzieciom, ale cos takiego przez zabawę tym czegoś się naucza, i tak dla małych dzieci wybieram cos takiego jak kule, do wkładania odpowiednich kształtów, czy pajacyki d składania, jeżeli chodzi o starsze, to uważam, że klocki lego jest bardzo fajne, bo rozwija wyobraźnię dziecka, a jeszcze fajniej jeżeli dziecko bawi się nimi, a nie tylko ułoży je według instrukcji i położy na półce.

łowcy duchów taps
teczowa44

Re: naszarola.pl - opinie

Post autor: teczowa44 »

Rolnicy dziś zwracają uwagę na opryski - lepiej dobierają same preparaty i wiedzą kiedy dokładnie je stosować. Pomaga im w tym takie zestawienie jak https://www.syngenta.pl/atlas-chorob-i- ... ki-rzepaku . Tu można sprawdzić jaka jest lista zagrożeń i szkodników np.. dla rzepaku. Doświadczony rolnik wie jakich preparatów używać, potrzebuje jednak aktualizacji w momencie kiedy na rynku pojawiają się np. nowe środki ochrony roślin.
ODPOWIEDZ