Odzież jednorazowa ochronna

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Izolda
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 7:18

Odzież jednorazowa ochronna

Post autor: Izolda »

Gdzie polecacie zamawiać porządną odzież ochronną? Mnie wydaje się, że dość korzystną ofertę ma przedsiębiorstwo modus.com.pl. Zresztą o tym producencie słyszałam sporo dobrego. Wy też polecacie?
Awatar użytkownika
Maurycjusz1984
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 21:04

Re: Odzież jednorazowa ochronna

Post autor: Maurycjusz1984 »

Modus dostarcza nam do szpitala ochraniacze na buty i kilka innych artykułów. Moim zdaniem jakościowo są świetne, do tego wytrzymałe i w konkurencyjnej cenie. Na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę tej firmy.
werł

Re: Odzież jednorazowa ochronna

Post autor: werł »

My nie korzystamy z takiej, typowo jednorazowej odzieży, korzystamy z ubrań ochronnych wielorazowego użytku, które kupujemy online. Wszystko znajdujemy w sklepie internetowym firmy Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Outlet: https://www.zowsklep.com.pl/oferta/kombinezon-roboczy Ich oferta jest rozbudowana, ubrania tam dostępne są wysokiej jakości, porządnie uszyte, no i wygodne. Nie krępują naszych ruchów, nie rwą się, są dokładnie takie, jakich potrzebujemy, mają dobre ceny, polecam.
litart

Re: Odzież jednorazowa ochronna

Post autor: litart »

Jednorazowe mamy maseczki oczywiście, mamy również produkty jednorazowe na włosy i kombinezony, ale resztę odzieży i akcesoriów ochronnych mamy wielokrotnego użytku. Zaopatrujemy się w nie wszystkie w sklepie internetowym firmy MADO: https://mado.com.pl/96-ochrona-jednorazowego-uzytku Ich oferta jest szeroka, to, że można kupić u nich wszystko online, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Produkty mają wysokiej jakości, wytrzymałe, spełniające normy, są one dostępne w korzystnych cenach.
ODPOWIEDZ