Ośrodek uzależnień

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Neonowa
Posty: 16
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:57

Ośrodek uzależnień

Post autor: Neonowa »

Uzależnienia to choroba z którą niestety sami sobie nie poradzimy. Tutaj niezwykle ważna jest terapia i pomoc osób doświadczonych w tym temacie. W przypadku alkoholizmu czy narkomanii często też stosuje się leczenie farmakologiczne w postaci blokerów, które skutecznie hamują chęć sięgnięcia po używki. Taki sposób leczenia oferuje ośrodek Detoks Fenix
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:22

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: Berasia »

Akurat w naszej rodzinie nikt nie miał i nie ma takiego doświadczenia, a siostrę w musimy wspierać. Pomyślałam, że zwrócę się z prośbą o pomoc do ośrodka terapii uzależnień Forest. Psychoterapeuci, którzy tam pracują są specjalnie przeszkoleni i mają sporą wiedzę na temat, jak traktować osobę w nałogu. Przede wszystkim trzeba mieć cierpliwość, ponieważ bardzo trudno namówić ją do leczenia.
kaśka

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: kaśka »

Najlepiej uzależnienia leczyć w sprawdzonym ośrodku. Ja właśnie zapisałam się z moimi problemami na leczenie alkoholizmu https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ Mają świetne podejście do chorych i co najważniejsze, leczona byłam naprawdę solidnie i porządnie. Najlepsze metody mają.
Elżbieta

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: Elżbieta »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli czujecie, że nie radzicie sobie z nałogiem, to koniecznie powinniście już teraz sięgnąć po odpowiednie wsparcie. Na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że w https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ znajdziecie kontakt do psychiatrów z Psychomedic.pl. To może być dla Was ogromnym wsparciem w kontekście powrotu do zdrowia.

domofon do bloku cena
Wiola

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: Wiola »

Co do farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu, to wydaję mi się, że na pierwszym miejscu nadal znajduje się zaszycie alkoholowe. Wiele osób posiada zaszycie alkoholowe lub przynajmniej zna kogoś, kto przebył taki zabieg. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ około 12% Polaków ma problem z nadużywaniem alkoholu. Z tego co czytałam na https://gabinetchirurgiczny.com/esperal ... sulejowek/, aplikacji wszywki alkoholowej można się poddać po minimum 12 – godzinnej abstynencji. Najlepiej jednak, aby upłynęła pełna doba od wypicia alkoholu. Cały zabieg zaszycia Esperalu trwa około 30 minut i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym.
ODPOWIEDZ