polecany architekt

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
belinda
Posty: 27
Rejestracja: 05 lip 2020, 12:02

polecany architekt

Post autor: belinda »

Dawno już planowałam zmianę wystroju w moim domu, jednak zawsze to jakoś odwlekałam. Dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalisty i projektowanie wnętrz zlecić. Mam nadzieje, że architekt wnętrz Gdańsk będzie brał pod uwagę nie tylko estetykę ale też funkcjonalność. Liczę, że uda mi się zrealizować mój plan na ten rok. Może macie kogoś godnego polecenia?
Zygieł

Re: polecany architekt

Post autor: Zygieł »

Jeśli chcecie samodzielnie wykonać projekt domu to warto w mojej opinii jednak zwrócić uwagę na ułatwienia typu ZwCAD z pomocą którego będziecie mogli efektywnie pracować i jednocześnie liczyć na dobrą jakość, funkcjonalność i kompatybilność z innymi wersjami oraz producentami na który przerzuciliśmy się w naszej firmie, bo po miesiącu darmowych testów pozytywnie mnie przekonał. Do tego dostępny w wersji 32 i 64 bit, pełny zakres szkoleń i bez zarzutów działajaca obsluga techniczna
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: polecany architekt

Post autor: zorka »

Może projekt wnętrz samodzielnie można wykonać ale na pewno nie projekt domu. To już poważniejsza sprawa, on musi spełniać wymogi prawa budowlanego, normy projektowania. Nie trzeba wydawać wielu tysięcy na taki projekt, ja kupiłam gotowy za niecałe 2,5 tysiąca i to jeszcze z kosztorysem. Zobaczcie koniecznie te gotowe projekty domów i wybierzcie spośród nich, szczerze polecam to biuro projektów właśnie.
agakuś

Re: polecany architekt

Post autor: agakuś »

Myślę, że nie trudno jest znaleźć dobrego architekta do zaprojektowania domu. Gorzej z innymi obiektami, jak na przykład gabinet stomatologiczny. Od jakiegoś czasu szukam biura, które stworzy mi projekt gabinetu stomatologicznego, jednak jest to niemałe wyzwanie. Macie jakieś do polecenia?

acu mundur
Chruścińska

Re: polecany architekt

Post autor: Chruścińska »

zorka pisze: ↑ Może projekt wnętrz samodzielnie można wykonać ale na pewno nie projekt domu. To już poważniejsza sprawa, on musi spełniać wymogi prawa budowlanego, normy projektowania. Nie trzeba wydawać wielu tysięcy na taki projekt, ja kupiłam gotowy (...)
Zgadzam się z tobą, teraz jest tyle dobrych projektów na rynku, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mój mąż też początkowo twierdził, że u nas ze względu na wąską działkę sprawdzi się tylko projekt indywidualny. Ale udowodniłam mu, że się myli jak znalazłam Dom na Parkowej 7A https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-a. Dom spełnia wszystkie nasze wymagania, mieści się na naszej działce bez problemu i jest tak zaprojektowany, że nic nie musieliśmy zmieniać. A dodatkowo ten projekt kosztował znacznie mniej niż taki robiony na zamówienie.
treluś

Re: polecany architekt

Post autor: treluś »

A do czego potrzebujesz architekta? Jeżeli szukasz go do zaprojektowania domu, może lepiej kupić już gotowy projekt? Wydaje mi się to lepszym pomysłem. Zobacz, jaki cudny jest ten https://www.mgprojekt.com.pl/ekonomiczny-2. Nie chcesz w takim zamieszkać ? Jak dla mnie jest to dom z marzeń.

cukierki
Yeti

Re: polecany architekt

Post autor: Yeti »

Jeśli planujemy kompleksową przebudowę wnętrza lub chcemy stworzyć przestrzeń o unikalnym charakterze, warto rozważyć skorzystanie z usług architekta wnętrz. Profesjonalista nie tylko pomoże w zaplanowaniu przestrzeni, ale także doradzi w kwestii wyboru stylu i kolorystyki. Informacje o sytuacjach, w których pomoc architekta wnętrz jest nieoceniona, znajdziesz pod adresem https://ronson.pl/blog/kiedy-warto-skor ... ta-wnetrz/ i architekt wnętrz jest również niezastąpiony w sytuacjach, gdy potrzebujemy zoptymalizować niewielką przestrzeń.
ODPOWIEDZ