Polecany neurolog

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 28
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:46

Polecany neurolog

Post autor: gwiazdka »

Jak sprawdzacie opinie na temat lekarzy? Ostatnio natknęłam się na ofertę lekarza neurologa Warszawa. Znalezienie dobrego lekarze może nie być łatwe, ale warto poszukać w Internecie i poczytać opinie. Na przykład gdy potrzebujemy neurologa to warto poczytać o tym wcześniej i dowiedzieć się jak znaleźć dobrego specjalistę. A wy jak sprawdzacie takie opinie? Pytacie znajomych czy szukacie online?
Kryśka

Re: Polecany neurolog

Post autor: Kryśka »

Ja korzystam z opinii. Znajomych, innych pacjentów. A w Warszawie jest taki polecany neurolog. To dr Piotr Szymański. Tutaj http://neurolog-szymanski.pl/ masz namiary na niego. Ma w Markach gabinet i filię w Warszawie. Rzetelny i kompetentny. Z ogromną wiedzą. Praktykuje od 20 lat. Stosuje nowoczesne metody jak np. toksyna botulinowa na migrenę. Sprawdź jego jeśli szukasz neurologa w Warszawie.
KaśkaKowalik

Re: Polecany neurolog

Post autor: KaśkaKowalik »

Znam doktora Szymańskiego. Też trafiłam do niego z polecenia. Miał (i ma nadal) bardzo dobre opinie. A to było dla mnie ważne. Nie zawiodłam się, bo wszystko co o nim piszą czy mówią to prawda. Wie co robi, wie jak pracować z pacjentem, wie gdzie szukać problemu i jak leczyć. Dla mnie mega specjalista i z czystym sumieniem polecam.
łukaszewska

Re: Polecany neurolog

Post autor: łukaszewska »

Jeśli szukacie pomocy neurologicznej na śląsku, najlepszych specjalistów posiada Centrum Medyczno-Stomatologiczne Uni-Med. Neurolog Sosnowiec pomaga mi w leczeniu migreny i naprawdę przynosi to efekty. To miejsce poleciła mi koleżanka, która zmaga się z podobnym problemem.
ODPOWIEDZ