Polecicie firmę do drukowania etykiet na pudełka?

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Fionna
Posty: 23
Rejestracja: 04 maja 2020, 13:03

Polecicie firmę do drukowania etykiet na pudełka?

Post autor: Fionna »

Polecicie firmę do drukowania etykiet na pudełka?
Mamy małą, lokalną produkcję na Śląsku i szukamy zmiany dotychczasowej firmy, która upadła, a my etykiety mieć musimy - moze ktoś da dobry namiar?
Ałła

Re: Polecicie firmę do drukowania etykiet na pudełka?

Post autor: Ałła »

Fionna pisze: ↑09 sty 2021, 19:57 ... zmiany dotychczasowej firmy, która upadła, a my etykiety mieć musimy - moze ktoś da dobry namiar?
Ech, bardzo mi przykro, no teraz są takie pokręcone czasy, że niestety wiele firm ma problemy i tylko najmocniejsi pewnie przetrwają tą całą pandemię, szkoda gadać.
A druk etykiet samoprzylepnych ogarniesz np. tutaj https://eticod.pl/
to firma z Katowic, wg mnie jedni z najlepszych jeśli chodzi o jakość i wytrzymałośc wydruków na etykiety, w jakich się specjalizują.
Gość

Re: Polecicie firmę do drukowania etykiet na pudełka?

Post autor: Gość »

No my używamy trochę innych etykiet. Mamy nawet własne metkownice. Zwykle korzystamy z produktów Plastic Staples i ElasticStaples do metkowania i etykietowania odzieży. W nie zaopatrzyliśmy się w firmie GECKO https://gecko.pl/produkty/plastic-staple/ z Gdyni. Oni mają szeroką ofertę różnego rodzaju systemów i narzędzi, które doskonale nam się sprawdzają, są one bardzo wysokiej jakości, no i można je kupić w przystępnych cenach. Działają świetnie. Firma jest zdecydowanie godna polecenia.
ODPOWIEDZ