Portal znany-ksiegowy

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
znanyksięgowy

Portal znany-ksiegowy

Post autor: znanyksięgowy »

Polecam stronę, gdzie łatwo można znaleźć biuro rachunkowe: https://znany-ksiegowy.pl/. Portal umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 41
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:43

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: penny »

Jeśli chodzi o księgowość to warto skorzystać z usług Domi Consulting. Znajomy prowadzi firmę w Niemczech i wszelkie rozliczenia podatku bogatynia załatwia właśnie przy ich pomocy.

dziki pochrzyn
jowiłka

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: jowiłka »

Jeśli chcecie rozwijać swoją firmę to musicie pomyśleć nad kolejnymi programami, które pozwolą szybko wam się rozwinąć. Ja w swoim biurze księgowym pracuje z https://scanye.pl/ i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez tego żyć. Zaksięguje dzięki temu około 150 faktur w godzinę, to dla mnie świetny wynik, prawa ręka w fakturach.
Eweryś

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: Eweryś »

Gdyby ktoś z Was szukał dobrego biura rachunkowego na Ślasku to podrzucam Wam namiary na to - biuromda.pl . Siedzibę mają konkretnie w Mysłowicach ale obsługują klientów w zasadzie z całej Polski. To świetni specjaliści, można na nich polegać. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: zorka »

Ja mam naprawdę dobrą księgową, ogarnia całą dokumentację a w tym co sami musimy jako firma załatwiać też udziela nam rad. Na przykład poleciła program do wystawiania faktur, również korekt jakie czasami trzeba zrobić https://www.mega-tech.com.pl/faktura-korekta/ . Wcześniej mieliśmy problem, teraz faktura dla klienta jest gotowa w bardzo krótkim czasie, bez pomyłek.
ODPOWIEDZ