potrzebny psycholog

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
fabianuś

potrzebny psycholog

Post autor: fabianuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
Syśka

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Syśka »

Jeżeli potrzebujesz rzetelnego psychologa dla swojego dziecka to z całego serca polecam Ci centrum terapii to naprawdę godne zaufania miejsce. Mój syn ma autyzm i zupełnie oddałam go w ich ręce, dzięki nim tak naprawdę dajemy radę funkcjonować na co dzień.
Silesius

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Silesius »

Duży wybór jeśli chodzi o ofertę konsultacji psychologicznych jest na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psycholog, na stronie ogłaszają się też z usługami psychologowie dziecięcy.
presteme

Re: potrzebny psycholog

Post autor: presteme »

Jestem po trudnym związku z mężczyzną o prawdopodobnie osobowości narcystycznej, tak mówił mi mój poprzedni terapeuta. I potrzebna będzie mi terapia indywidualna warszawa , bo nie mogę nijak zdecydować się na nowy związek. Zależy mi na wyleczeniu, do kogo iść?
Awatar użytkownika
mucha
Posty: 28
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: potrzebny psycholog

Post autor: mucha »

Uważam, że warto jak najszybciej wybrać się do psychologa, który nam w danej sytuacji pomoże. Tutaj zapoznasz się z ofertą psychoterapii: https://zielone-przedmiescie.pl/psychot ... peutyczny/ .
Gość

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Gość »

Związek z narcyzem może być destrukcyjny i wykańczający. Po jego zakończeniu ludzie często przez długi okres nie mogą dojść do siebie. Psychoterapia indywidualna z pewnością przyśpieszy proces leczenia z emocjonalnej traumy oraz może nas wyposażyć w narzędzia skutecznego unikania podobnych problemów w przyszłości.
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:37

Re: potrzebny psycholog

Post autor: amelia »

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.
ODPOWIEDZ