Poznań sprzedaż nieruchomości

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Gładzia

Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: Gładzia »

Cześć. Chcę sprzedać mieszkanie w Poznaniu - sprzedaż nieruchomości z biurem. Jest dużo wygodniejsze, gdyż nie trzeba samodzielnie wszystkiego szukać i też duże ułatwienie jeśli chodzi o załatwianie formalności. Osobiście preferuję właśnie taką formę. Czy na forum jest ktoś z Poznania kto poleci mi najlepsze biuro nieruchomości w mieście?
sprzedaż

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: sprzedaż »

No to prawda. My korzystaliśmy z usług biura nieruchomości Tobis https://tobism.pl/. Wszystkie formalności załatwili za nas. Po prostu lepiej być nie mogło. Nie musieliśmy sami wystawiać ogłoszeń, odpowiadać na pytania, odbierać telefony, negocjować ceny i tak dalej. Także dobrze że się zdecydowaliśmy i Tobie też polecam to zrobić

kaloryfer aluminiowy żeberkowy
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: zorka »

A może lepiej zgłosić się do firmy która zajmuje się skupem mieszkań? Współpraca z biurem nieruchomości nie jest możliwa w przypadku każdego mieszkania, nie podejmą się często sprzedaży takiego do remontu czy z zawiłą sytuacją prawną. A skup nieruchomości Gdańsk jak najbardziej wchodzi wtedy w grę i masz szansę na bardzo szybkie otrzymanie pieniędzy ze sprzedaży.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: traper »

Akurat ja w tym zakresie nie pomogę, gdyż nie znam żadnych biur nieruchomości z tego miasta. W przypadku natomiast szybkiej sprzedaży np. mieszkania to polecam kontakt z http://transakcja24h.pl/ gdyż ta firma zajmuje się skupowanie nieruchomości za gotówkę.
złomowniae

Re: Poznań sprzedaż nieruchomości

Post autor: złomowniae »

Auto Skup Złomowanie.pl - to tutaj właśnie najlepsza usługa skupu kasacji i złomowania aut - http://autoskupzlomowanie.pl Auto Złomowanie i Skup AUT. Stacja Demontażu Pojazdów prowadzi skup samochodów do złomowania w najlepszych cenach. Nasz auto złom kupi auta powypadkowe i uszkodzone - skup aut używanych to nasza specjalizacja.
ODPOWIEDZ