Projekty luksusowych domów

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Piękny Jaś

Projekty luksusowych domów

Post autor: Piękny Jaś »

Jeśli szukacie wyjątkowych projektów domów, ekskluzywnych, to polecam odwiedzenie tej strony https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Znajdziecie tu niepowtarzalne domy, wille w stylu klasycznym, pracujący tu architekci będą towarzyszyć Wam podczas całego procesu budowy.
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Projekty luksusowych domów

Post autor: Olena22 »

Bardzo fajne projekty masz też tutaj https://projektyzwizja.pl/ . Wszystkie w nowoczesnej stylistyce, która jest teraz chyba najbardziej pożądana. Rzuć okiem, bo zakup gotowego projektu to sporo tańsze rozwiązanie, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na przykład na jakieś elementy wyposażenia.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Projekty luksusowych domów

Post autor: długa23 »

A skoro już jesteśmy przy projektach domów, to jak Wam się podoba projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-praktycznej-2? Ja przeglądałam sobie ostatnio różne gotowe projekty i muszę przyznać, że ten chyba najbardziej wpadł mi w oko ;) A Wy co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 30
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:37

Re: Projekty luksusowych domów

Post autor: amelia »

Myślę, że najlepiej w tej kwestii zgłosić się do profesjonalnego biura projektowego. Świetnym wyborem będzie Zarzycki Architektura - witryna biura projektowego Rafała Zarzyckiego: https://zarzycki-architektura.pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ich wcześniejszymi realizacjami.
ODPOWIEDZ