Własna studnia

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
małwa

Własna studnia

Post autor: małwa »

Cześć, sami wiecie, jak wiele razy można słyszeć, że to, czy tamto drożeje. Aż się tego nie chce słyszeć, ale ja wam powiem, że w końcu coś trzeba zrobić. I jeśli już, to będę właśnie myśleć o własnej studni. To zawsze jest mniejszy koszt dla nas. A w razie czego też dodatkowo będziemy planować inne ekologiczne inwestycje. A teraz powiedzcie czy Watermark pompy głębinowe ma ok?
Awatar użytkownika
traper
Posty: 169
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Własna studnia

Post autor: traper »

Z całą pewnością posiadanie własnej studni jest dziś bardzo fajnym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to na pewno warto jest ją zbudować. Także od razu fajnie jest się zaopatrzyć w pompę pionową https://ogrody24.pl/pompy/pompy-pionowe gdyż bez niej nasza studnia niestety nie będzie funkcjonalna.
markaa

Re: Własna studnia

Post autor: markaa »

A no widzicie, mnie coś takiego też interesuje, ale jak na razie to mrzonki, bo niestety, ale kredyty na dom tak poszły w górę, że nie będzie nas stać na to, żeby go zaciągnąć. Ale to sami coś uzbieramy, no zobaczymy. Ogólnie myślimy też o studni głębinowej, dlatego też pompy głębinowe musimy kupić. Wiecie, gdzie są tanie? Jak ogólnie się to wybiera?
ODPOWIEDZ