Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Szukasz doświadczonego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam poszukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. sanktuarium w Łagiewnikach. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
tośka

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: tośka »

Weź też pod uwagę zwiedzanie na własną rękę. Możesz skorzystać z opcji wypożyczalnia samochodów Kraków i zwiedzić nie tylko sam Kraków, ale też pobliskie miejscowości. Ja osobiście bardzo często korzystam z tej wypożyczalni, bo oferują świetne warunki, a dla powracających klientów jest program lojalnościowy.
Awatar użytkownika
Lucjan97
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 10:25

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Lucjan97 »

Ja zazwyczaj nie korzystam z usług przewodników, jeśli chodzi o wycieczki po Polsce. Korzystam z portali informacyjnych, na przykład: https://dziejesienapodkarpaciu.pl/ - w ten sposób planuję swoja wycieczkę, przygotowuję różnego rodzaju informacje, czytam o tych okolicach i jadę zwiedzać. Bez dostosowywania się do przewodnika, do jego godzin pracy i grupy.
ODPOWIEDZ