zarabianie pieniędzy w internecie

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
łasfd

zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: łasfd »

szukając rzetelnego dochodu w internecie, doradzę coś realnego?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: miskuzi »

Temat na pewno na topie, sporo osób może szukać teraz pracy, pomysłu na zarabianie gdy tak ciężko z pracą. Zawsze można poszukać i ofert pracy, mimo pandemii i tak jest ich całkiem sporo. Ja tak dużo ofert pracy w Kielcach znalazłam przez serwis ogłoszeniowy Geo Praca. Szukajcie w różnych miejscach, szczególnie jak wam zależy.
Tuż

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: Tuż »

A co uważacie o pracy dodatkowej, jako konsultantka kosmetyczna? Czytałam tutaj https://www.konsultantka.pl/blog/ że wystarczy zgłosić się poprzez krótki formularz, a oni rozpatrują naszą kandydaturę. Na start możemy nawet dostać paczkę powitalną z próbkami kosmetyków. Super, prawda?
Awatar użytkownika
Miwonik
Posty: 38
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:36

Re: zarabianie pieniędzy w internecie

Post autor: Miwonik »

Mogłabym sobie tak dorobić, nie widzę żadnych przeciwskazań co do tego;) Szukam teraz czegoś tak normalnie, na stałe i nie jestem wybredna Znajoma podrzuciła portal https://fachpraca.pl/oferty-pracy/praca-na-produkcji/ i tu już znalazłam kilka ofert pracy na produkcji całkiem blisko. Może wyślę CV.
ODPOWIEDZ