Agencja pracy Dolce Vita

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Liluś

Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: Liluś »

Hej moi drodzy :) Czy ktoś z Was współpracuje obecnie z agencją pracy Dolce Vita? Podjęłam decyzję o wyjezdzie za granicę, mam kwalifikacje by opiekować się osobami starszymi. Czy ta agencja to będzie dobry wybór?
EwaZyś

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: EwaZyś »

Ja wyjeżdżam z tą agencją pracy od kilku miesięcy. Nie pracuję tu długo ale już zdążyłam wyrobić sobie zdanie - pozytywne :) dla mnie najważniejsze, że pensja jest zawsze w terminie wypłacana na konto, nie ma żadnych opóźnień. Praca czasem dość wymagająca ale daje mi sporo satysfakcji.
męcia

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: męcia »

ja też polecam :) pracuje tu już od 3 lat :) nawet nie myślę o zmianie agencji na inną. Tu mam stałe i pewne zlecenia, jak coś się dzieje mam ciągły kontakt z koordynatorem. Naprawdę okej :)

czym czyścić tablet
Liluś

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: Liluś »

dzięki dziewczyny :) w takim razie dzwonię do nich i umawiam się na spotkanie. A powiedzcie mi jeszcze czy ja sama muszę dotrzeć na miejsce wykonywania pracy ? czy jest jakiś transport?
męcia

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: męcia »

Tym to się w ogóle nie przejmuj, firma zapewnia transport na miejsce pracy :) wszystko organizują, zapewniają Ci bezpieczeństwo i bardzo duzy komfort pracy.
Liluś

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: Liluś »

ooo fajnie, ze wszystko jest tak zorganizowane i pracownik nie musi się niczym stresować. dzięki raz jeszcze dziewczyny :)
żyrafa

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: żyrafa »

Lepiej pracować bezpośrednio niż przez agencje. Może tutaj https://medbra.in/ sobie zajrzyjcie i przejrzyjcie dostępne oferty pracy dla branży medycznej. Pojawiają się tu ogłoszenia z całej Polski i jest ich naprawdę sporo
męcia

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: męcia »

Liluś daj znać jak uda Ci się coś załatwić, trzymam kciuki :) i uważam, ze praca przez agencję jest zdecydowanie bardziej bezpieczna i pewna. tym bardziej, ze akurat Dolce Vita jest bardzo uczciwą firmą :)
brącki

Re: Agencja pracy Dolce Vita

Post autor: brącki »

Mamy na forum właścicieli firm? Jeśli szukasz pracowników ze wschodu z różnych krajów to możesz sprawdzic ofertę agencji dpworkers, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników np. z azji. Pełną oferte możecie znaleźć tutaj https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-azji.html
ODPOWIEDZ