apteka internetowa

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
wyśka

apteka internetowa

Post autor: wyśka »

jakie apteki internetowe polecacie? Szukam czegoś z dobrym asortymentem leków, suplementów i kosmetyków, zastanawiam się nad zamówieniem z tej apteki https://www.aptelia.pl/ znacie ją? Widzialam, ze ceny mają fajne i znalazlam wszystkie potrzebne rzeczy
Grażyna

Re: apteka internetowa

Post autor: Grażyna »

wyśka pisze: ↑17 lip 2021, 16:48 jakie apteki internetowe polecacie? Szukam czegoś z dobrym asortymentem leków, suplementów i kosmetyków, zastanawiam się nad zamówieniem z tej apteki https://www.aptelia.pl/ znacie ją? Widzialam, ze ceny mają fajne i znalazlam wszystkie potrzebne rzeczy
Znam i polecam, zamawiam tam regularnie, nie tylko leki, ale i suplementy i kosmetyki, mają bardzo dobre ceny
niełk

Re: apteka internetowa

Post autor: niełk »

Ja kiedyś chodziłam do aptek tylko stacjonarnie, ale zdałam sobie sprawę z tego, że już mi się to nie opłaca. Jednak online można wszystko znaleźć taniej i oczywiście z rzetelnych źródeł, czyli z legalnych, dobrych aptek. Ja różnego rodzaju produkty kupuję często online w Aptece w sieci: https://www.aptekawsieci.pl/pl/c/Artyku ... -ciazy/151 Obecnie kupuje tam w większości suplementy dla kobiet w ciąży, bo tak wygląda moja sytuacja ;), ogólnie aptekę polecam.
niakł

Re: apteka internetowa

Post autor: niakł »

No szczerze mówiąc, nie korzystam z aptek online, jakoś jednak nie przekonuje, nie to, plus, jak idę do apteki, to chcę od razu mieć leki, zwłaszcza, jak jestem chora. Nie mam czasu czekać, aż moje zamówienie przyjdzie. Stacjonarnie mam swoją sprawdzoną sieć aptek, jest to Apteka Codzienna: https://www.aptekacodzienna.pl/kontakt.php Ja do nich chodzę w Krakowie, ale oni są w wielu innych miastach. To dobrze zaopatrzona apteka, ceny mają atrakcyjne.
Zdzisław

Re: apteka internetowa

Post autor: Zdzisław »

Witam, jeżeli szukacie dobrego sklepu internetowego z lekami, to polecam zajrzeć na ktomalek. Proszę oto link https://ktomalek.pl/suplementy/kolagen-na-stawy/cs-41/1 , znajdziecie tam wiele informacji na temat suplementów, leków i nie tylko. Zawsze warto mieć pod ręką taką stronę.
ODPOWIEDZ