Basen i pompa ciepła?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Jacekś17

Basen i pompa ciepła?

Post autor: Jacekś17 »

Posiadanie basenu to fajna rzecz. Jednak najważniejsze by woda była zawsze ciepła. Wiem, że świetnie w tym celu sprawdza się pompa ciepła. Na basensklep.pl/collections/pompy-ciepla jest nawet dostępna oferta na takie właśnie urządzenia. Jednak okazuje się, że modeli jest kilka. Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania korzysta i może podpowiedzieć jaką pompę wybrac?
bylyhej

Re: Basen i pompa ciepła?

Post autor: bylyhej »

Lepiej zapytać firmę https://calma.pl/ , pompa ciepła służy raczej do ogrzewania domu, pewnym wyjściem może być podgrzewanie wody energią elektryczną. Tutaj warto pomyśleć o fotowoltaice, to zupełnie darmowa i w 100% odnawialna energia, idealna żeby przez cały rok, obsługiwać cały dom.
Łukasz40

Re: Basen i pompa ciepła?

Post autor: Łukasz40 »

Jak najbardziej mogę się z Tobą zgodzić. Dodam także, że równie ważne jest regularne usuwanie gromadzących się w wodzie zabrudzeń. W tym roku zdecydowałem się na zakup niewielkiego odkurzacza basenowego: https://all-spa.pl/oferta/odkurzacze-wo ... supreme-m4. Urządzenie jest niezwykle wydajne, proste w obsłudze i skuteczne. Kupiony przeze mnie model jest także wyposażony m.in. w uniwersalny zasilacz cyfrowy, przewód zasilający z obrotnicą i wózek do wygodnego transportu.
Kazik

Re: Basen i pompa ciepła?

Post autor: Kazik »

Ogólnie pompy ciepłą jak widać są bardzo dobrym rozwiązaniem i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną sprawą jest to aby mieć wiedzę jakiego producenta urządzenia najlepiej wybrać. W każdym razie jak dla mnie bardzo fajną opcją jest właśnie posiadanie pomp ciepłą Kaisai i ja chcę je każdemu polecić.
ODPOWIEDZ