brak chęci do życia

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
izuś

brak chęci do życia

Post autor: izuś »

Zauważyłam że moja siostra przejawia ostatnio totalny brak chęci do życia. Nie to że chce umrzeć, ale po prostu nie chce żyć. Nic ją nie cieszy na nic nie ma energii. Jak jej pomóc? Czy wystarczy psycholog czy lepiej psychiatra? Możecie polecić kogoś z Łodzi?
Aniołek

Re: brak chęci do życia

Post autor: Aniołek »

Skoro czujesz taką apatię, to na pewno nie powinnaś zostawać z tym sama. Jeśli tak zrobisz, to Twój stan może sie tylko pogłębiać. Właśnie dlatego najrozsądniej byłoby wybrać się po dobre wsparcie. Wiele osób poleca w tym celu klinikę psychomedic.online. Mi bardzo podoba się fakt, że świadczą oni swoje porady online, co jest niesamowicie wygodne. Właśnie dlatego nie siedź dalej sama, skoro są ludzie, którzy chcą Ci pomóc.
Pauliśkaa

Re: brak chęci do życia

Post autor: Pauliśkaa »

Nie brzmi to zbyt dobrze i zdecydowanie nie powinnaś lekceważyć takiego stanu u swojej siostry. Jeśli trwa to już długo, to koniecznie będzie musiała porozmawiać ze specjalistą. W tym przypadku psychiatra nie będzie potrzebne. Dobrze byłoby się umówić na wizytę do psychologa. Zadzwoń do poradni Harmonia Luxmed. Moja kuzynka chodziła tam na terapię.
Jaś

Re: brak chęci do życia

Post autor: Jaś »

Opieka psychologiczna przydaje się także osobom starszym. One często cierpią również na schorzenia psychiczne. Wielu z nich ma problemy z depresją, z którą sami sobie nie radzą. Warto zgłosić się do psycholog sosnowiec - tam z pewnością znajdą rozwiązanie na nurtujące nas problemy.
Elżbieta

Re: brak chęci do życia

Post autor: Elżbieta »

Pytanie tylko, czy nie jest to depresja? To nie są tematy, które możecie sobie zlekceważyć, dlatego też koniecznie zareagujcie, gdy tylko zauważycie u siebie taki stan. WIem, że Klinika PsychoMedic.pl w Krakowie jest miejscem, w którym możecie odbyć odpowiednią terapię, dlatego już teraz zadzwońcie pod numer 12 889 99 99 i umówcie się do nich na wizytę.

marketing mix cena
Moniś

Re: brak chęci do życia

Post autor: Moniś »

Myślę, że warto to skonsultować z psychologiem, depresji nie można lekceważyć, a być może z tym się zmagasz. Tutaj masz fajny artykuł https://wetalk.pl/blog/jak-pomoc-osobie-z-depresja Teraz masz tyle możliwości wsparcia nawet bez wychodzenia z domu, możesz skorzystać z pomocy psychologa online.
diablicaa

Re: brak chęci do życia

Post autor: diablicaa »

Wiem jak trudno jest uderzyć w swoje własne ja, ale jednak warto sprawdzić, czy nie męczy nas depresja test jest dostępny i bez problemów możemy to ogarnąć. Ja sama wiem, jak to wygląda, ale warto próbować, bo wiara we własne siły to nasza moc. A depresja mocno je nadwyręża.

brudny zawór egr objawy
ODPOWIEDZ