Co na gryzonie?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:30

Co na gryzonie?

Post autor: Edi88 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mnie - http://zywolapki.com.pl .
Awatar użytkownika
trallek
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:37

Re: Co na gryzonie?

Post autor: trallek »

Problem? Jak można tak pisać... dla mnie wszystkie zwierzęta są jak oczko w głowie, a o gryzoniach nawet wykłady takie jak https://notatek.pl/gryzonie-i-naczelne-omowienie sprawdzałem by dowiedzieć się więcej o ich życiu. Szkoda, że Ty masz inne podejście, ale cóż. Sam świata nie zbawię.
włodzimierz

Re: Co na gryzonie?

Post autor: włodzimierz »

No, gryzonie to jednak jest problem. Jakby zalęgły Ci się w piwnicy albo na strychu szczury to byś zrozumiał. Sa w stanie narobić wiele szkody, np. przegryźć instalację elektryczną. Mimo to ja też nie mam sumienia żeby zabijać zwierzaki dlatego kupiłem odstraszacz szczurów. O takim urządzeniu dowiedziałem się ze strony https://viano.pl/nasze-urzadzenia/odstraszacz-szczurow/ . Krzywdy im nie robi a jest skuteczne- w kontekście przepędzenia niechcianych "lokatorów".
myszołów

Re: Co na gryzonie?

Post autor: myszołów »

Zwalczanie szkodników i gryzoni dało mi się we znaki. Na szczęście znalazłem w końcu specjalistów, którzy pomogli w tej kwestii. Ja akurat skorzystałem z poleconej mi firmy PU JESKE w Łodzi https://www.pluskwa-zwalczanie.pl/deratyzacja-lodz/ . Starają się ograniczać stosowanie szkodliwych substancji i stawiają na obserwację przed pozbyciem się intruzów, co zasługuje na uznanie. I co najważniejsze są niezwykle skuteczni.
protoono

Re: Co na gryzonie?

Post autor: protoono »

Cześć, mieszkam na Ursynowie i od jakiegoś czasu zauważyłam chodzące po domu karaluchy. To okropieństwo, jakaś masakra mówiąc szczerze i muszę coś z tym zrobić, jeszcze w tym roku! I moje pytanie jest takie - czy ten https://www.alerobale.pl/dezynfekcja-warszawa-ursynow/ deratyzator ma wolne terminy? Wiecie coś na ten temat?

czym docinać panele
ODPOWIEDZ