Czy hazard jest zły?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Czy hazard jest zły?

Post autor: demka »

Żyjemy w XXI wieku i wiele się zmieniło. Wszystko jest dobre z umiarem :) Ja grywam głównie w https://jednoreki-bandyta.pl/dolphins-pearl/ i nie uważam to za powód do wstydu, a wręcz odwrotnie. Jak kiedyś powiedzialam znajomym ile kasy udaje mi się na tym graniu wyciągnąć, to sami zaczęli grać i też sobie chwalą.
Ernoę

Re: Czy hazard jest zły?

Post autor: Ernoę »

To trudne czasy i naprawde potrzebuje pieniedzy. Mysle, ze mozesz mi pomoc i powiedziec, jak to teraz najlepiej zrobic. Jesli naprawde chcesz zarabiac w Internecie, radze Ci zaczac robic to w dziedzinie hazardu online. Jestem pewien, ze spodoba ci sie tam wiele rzeczy i radze Ci nie przegapic tej okazji i zrobic to powaznie.
Miłosz

Re: Czy hazard jest zły?

Post autor: Miłosz »

Jeżeli masz z tym problem, to polecam wybrać się na leczenie uzależnień we Wrocławiu. Niestety hazard to jedno z uzależnień, które potrafi zniszczyć człowiekowi życie. Stracisz swoje wszystkie oszczędności, rodzinę i przyjaciół, także rób cos z problemem, dopóki jest na to czas.
ródzik

Re: Czy hazard jest zły?

Post autor: ródzik »

Moim zdaniem hazard jest bardzo zły bo uzależnia i przez niego możemy praktycznie stracić wszystko. Dlatego też jak zorientowałam się, że mój kuzyn uzależnił się od hazardu to chciałam jakoś mu pomóc. I tak jak szukałam czegoś na ten temat w internecie to natrafiłam na ośrodek Mental Relax w którym to z pewnością mu pomogą w walce z wyjściem z nałogu.

schemat podłączenia wyłącznika gwiazda trójkąt
Szukać

Re: Czy hazard jest zły?

Post autor: Szukać »

Ależ oczywiście, że hazard jest zły. Ale nie każdy to rozumie. Dlatego też musimy uważać, aby nie uzależnić się od hazardu. Bo czasami wystarczy tylko chwila i nie obejrzymy się kiedy uzależnimy się od wszelkiego typu form hazardu. I tak w takim przypadku najlepsze co możemy zrobić to przekonać taką osobę, że pobyt w ośrodku leczenia uzależnień Nefo to jedyna droga to wyjścia z hazardu.
ODPOWIEDZ