czyszczenie bramy

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
belinda
Posty: 27
Rejestracja: 05 lip 2020, 12:02

czyszczenie bramy

Post autor: belinda »

Mąż postanowił że najwyższy czas wyczyścić bramy i odmalować bo już nie wyglądają za dobrze. W sumie będzie to dla nas przyjemne z pożytecznym. Mieliśmy tylko mały spór o to, czym czyścić tą bramy. Ja się uparłam że najlepiej sprawdzą się do tego szczotki okrągłe a mój mąż, że takie podłużne, bo ponoć lepiej wyczyszczą szczeliny. Waszym zdaniem kto ma rację?
Wieśko98

Re: czyszczenie bramy

Post autor: Wieśko98 »

Według mnie, najbardziej efektywną metodą będzie sodowanie - nie porysuje bramy, a pozwoli szybko pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Jeśli nie macie w tym doświadczenia to mogę polecić firmę SodaBlast 24 z Warszawy, która zajmuje się czyszczeniem różnego typu powierzchni właśnie za pomocą sody. Podejmują się czyszczenia płotów, elewacji, metalowych konstrukcji i wielu innychrzeczy; podrzucam link do ich strony, gdzie mają zdjęcia "przed i po": https://www.sodablast24.pl/realizacje na których genialnie widać skuteczność ich metody. :)
fabianuś

Re: czyszczenie bramy

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.dom-ster.pl/
Wiewiórka

Re: czyszczenie bramy

Post autor: Wiewiórka »

Ja już jesteśmy w temacie bramy, to powiem wam, że ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę firmy https://www.lemdoor.pl/krispol_bramy.php Muszę przyznać, że ich propozycje są naprawdę bardzo interesujące, to że aż żal z nich nie skorzystać. Z tego co wiem, to ta firma cechuje się sporą wiedzę jak i doświadczenie w tym temacie, więc bez wątpienia można im zaufać.

szczecin operacje plastyczne
ODPOWIEDZ