Depilacja laserowa, tak czy nie?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://anlaya.pl/article/51-depilacja-laserowa/ jest dość szczegółowo opisany zabieg depilacji laserowe. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem. Jednak wiem, że trzeba go wykonać jeszcze przed latem i kilka razy powtórzyć. Jednak zastanawiam się, czy po wykonaniu serii zabiegów jest szansa na pozbycie się włosów na stałe?
kotuś

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: kotuś »

Jestem jak najbardziej na tak!!!! To niesamowita wygoda dla nas, zwłaszcza latem. Jedziemy na wakacje i nie zabieramy ze sobą zbędnych maszynek do golenia. Nie mamy ran na nogach po zacięciach :lol: sama z korzystałam z tego zabiegu w https://bienkowscyclinic.pl/. Można się tam wybrać na bezpłatną i do niczego nie zobowiązującą konsultację, aby rozwiać swoje wszystkie wątpliwości. Nie ukrywam, że i ja takie miałam, ale teraz już wiem, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i w żaden sposób nie wpływa na nasze zdrowie :)
Jaś4

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: Jaś4 »

Nie wiem czy depilacja laserowa jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ teraz modna stała się epilacja. Według mnie warto być na bieżąco z nowościami, które są wprowadzane, ponieważ bardzo często wymyślane są nowe zabiegi, które są o wiele lepsze od poprzednich.
FinkaŚ

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: FinkaŚ »

Generalnie zdecydowanie wolę depilację woskiem - po prostu wole tradycyjne podejście do tego tematu. Nie wiem czy wiecie i przygotowujecie się do depilacji . Jakie to zabiegi ? - zajrzyjcie do tego bloga - https://easywaxing.pl/pl/blog/przygotuj ... i-po-niej/ . To regularny peeling oraz nawilżenie ciała - to bardzo istotne zabiegi przygotowawcze. Podobnie wygląda sprawa po depilacji. Nasza skóra także potrzebuje wsparcia.
ODPOWIEDZ