dobry dentysta

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
belinda
Posty: 27
Rejestracja: 05 lip 2020, 12:02

dobry dentysta

Post autor: belinda »

Jakiś czas temu zdecydowałam się zmienić klinikę stomatologiczną ze względu na przeprowadzkę. Szukałam miejsca z serdecznymi specjalistami, z wiedzą, doświadczeniem, dla których stomatologia jest pasją, udało mi się znaleźć! Wizyty do dla mnie czysta przyjemność, a uzębienie z wizyty na wizytę coraz lepsze. Krótko mówiąc dobry dentysta Warszawa potrafi zdziałać cuda. Polecam!
kiti

Re: dobry dentysta

Post autor: kiti »

belinda, a znasz może gabinet stomatologiczny Dentx z Wejherowa? Jeżeli chodzi o podejście do klienta, powinni dostać medal. Po pierwsze, na swojej stronie internetowej https://dentx.eu/ mają opisane wszystkie zabiegi w sposób zrozumiały dla każdego, po drugie ich ceny są bardzo atrakcyjne, po trzecie usługi są realizowane przy stosowaniu profesjonalnego sprzętu (co więcej, widać że nowy i markowy), mają krótkie terminy i sami mają piękne zęby - to chyba najlepsza rekomendacja.
Łucjan Eryk

Re: dobry dentysta

Post autor: Łucjan Eryk »

Ja miałem zęby (ze swojej winy niestety) dość zaniedbane, więc musiałem coś z tym zrobić, aby lepiej się czuć i lepiej wyglądać. Dobry stomatolog potrafi jednak zdziałać cuda, zrobić przegląd, zaproponować możliwie najlepszą metodę leczenia. Potem z wizyty na wizytę jest po prostu dobry efekt i każdy jest zadowolony. Polecam współpracę z https://www.stomatologiajarzebiny.pl/. Ładnie wyposażony gabinet, doświadczona kadra, normalne ceny, więc leczenie też nie boli pod względem finansowym
Misiek

Re: dobry dentysta

Post autor: Misiek »

Ciężko obecnie znaleźć dobrego dentystę, ja sam chodzę do swojego lekarza w Gdyni przez pięć lat i jestem bardzo zadowolony. Co więcej czytam na bieżąco blog stomatologiczny https://videodentysta.pl/ dzięki któremu zyskuje coraz więcej informacji z tej branży. Myślę, by w przyszłości na studia stomatologiczne, dlatego tak się edukuję.

Co więcej chciałbym kiedyś otworzyć swój własny gabinet stomatologiczny, w którym to spełniałbym się jako lekarz stomatolog i leczyłbym zęby moich pacjentów.
ODPOWIEDZ