Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksik12
Posty: 44
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:11

Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Post autor: maksik12 »

Chcę zapisać się na dodatkowe jazdy Poznań i okolice, czy możecie kogoś polecić kto na pewno dobrze przygotuje mnie do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy? Chciałabym tak opanować jazdę by egzamin zaliczyć za pierwszym razem.
Wińczysław

Re: Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Post autor: Wińczysław »

Ja polecam pójść się doszkolić do szkoły Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/. Tam instruktorzy potrafią naprawdę świetnie wszystko wyjaśnić. Ich atutem jest plac manewrowy blisko word, więc nie trzeba tracić czasu wyjeżdżając na trasę egzaminacyjną. No i można się umawiać na jazdy wcześnie rano lub późnym wieczorem, bo przecież nie każdy ma czas w ciągu dnia.
koleś

Re: Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Post autor: koleś »

A dlaczego nie? Ja czytałam, że szkoła jazdy w poznaniu Pegaz ma bardzo dobre opinie i nawet ma ludzie chodzą się doszkalać, bo nigdzie indziej tak nie nauczają. Dla mnie jest to w ogóle jakiś kosmos, że tylko jedna szkoła jazdy jest polecana i tylko jednej można zaufać.
kamiś0333

Re: Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Post autor: kamiś0333 »

A jakie polecacie motocykle na kategorię b? Właśnie taki motocykl mnie interesuje i nie wiem konkretnie, który wybrać, bo będzie to mój pierwszy motocykl. Ogólnie fajny ranking i TOP10 udało mi się znaleźć na stronie https://www.ridetobe.com/top10-stylowyc ... tegorii-b/ wiec powiedzcie, co myślicie!

zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Dodatkowe jazdy w Poznaniu?

Post autor: Lisa »

Ja robiłam kurs w szkole https://www.zdajprawko.pl/ w Poznaniu i z tego co wiem, mają również możliwość wykupienia dodatkowych godzin. Sami instruktorzy są bardzo doświadczeni i można się z nimi nauczyć podstaw oraz trudniejszych manewrów. Polecam w 100%
ODPOWIEDZ