Dom seniora?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Dom seniora?

Post autor: Arleta »

Jakie jest Wasze zdanie na temat takich miejsc jak dom seniora? wedlug mnie to nic zlego - nie zawsze jestesmy w stanie otoczyc opieką naszych bliskich tak jak tego chcemy - kiedy np nie mamy czasu siedziec w domu ze wzgledu na prace i wlasne zycie. Na szczescie są takie miejsca ktore oferują calodobową opiekę nad seniorami - tutaj https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim funkcjonuje osrodek pod Topolami gdzie rowniez mozna wybrac opiekę dzienna dla seniora. To porzadne miejsce.
Awatar użytkownika
guerlaina
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2020, 11:47

Re: Dom seniora?

Post autor: guerlaina »

Starość niestety bywa naprawdę trudna. My, choć bardzo chcieliśmy nie daliśmy rady opiekować się moją mamą. Alzhaimer to straszna choroba. Teraz przebywa w domu seniora http://podtopolami.eu tam ma profesjonalną opiekę i jest przede wszystkim bezpieczna. W domu nie dalibyśmy rady być z nią 24h na dobę.
Łukasz

Re: Dom seniora?

Post autor: Łukasz »

Niestety nie każdy jest w stanie na starość poradzić sobie sam. Dlatego warto rozważyć dom spokojnej starości. Jeśli szukacie takiego, to polecam to miejsce http://www.domlesnezacisze.pl/. Oferują usługi o najwyższym standardzie. Zapewniamy całoroczny pobyt oraz pełne wyżywienie.
Łucja

Re: Dom seniora?

Post autor: Łucja »

Moja babcia niestety starość spędziła w szpitalu, bo chorowała na nowotwór. Po takim przeżyciu mam pewne spostrzeżenia... Lepiej wybierać prywatne ośrodki leczenia, mają wygodne fotele onkologiczne, miłą kadrę i profesjonalnych, uprzejmych lekarzy, czego nie można powiedzieć o państwowych szpitalach niestety.
bejbą

Re: Dom seniora?

Post autor: bejbą »

Tak, jestem na tak, szczególnie jeśli sam nie jesteś w stanie zająć się bliską osobą. Jeśli szukasz miejsca ze spokojem ostoją to ja bardzo polecam https://podtopolami.eu/ , przyjemni ludzie, świetna opieka pyszne jedzenie, wiele pozytywnych opinii znajdziesz w sieci :)
RenataŚ

Re: Dom seniora?

Post autor: RenataŚ »

Moja ciocia znajduje się w ośrodku spokojnej starości Leśne Wrota, to prywatny dom seniora położony w Kostkowie pod Wejherowem w województwie pomorskim. Tu dowiecie się więcej szczegółów: http://www.lesnewrota.pl/oferta Ja powiem tyle, że opieka jest tam dobra, ciocia z pobytu zadowolona, ma koleżanki kolegów, dobra opiekę medyczną, zdrowe żywienie, także warto się temu ośrodkowi przyjrzeć.
Jolka Ś

Re: Dom seniora?

Post autor: Jolka Ś »

Ja uważam, że jest to bardzo potrzebne i pomocne miejsce dla wielu osób w starszym wieku. Moja babcia była kiedyś w domu seniora http://dzis.eu/dom-seniora/informacje-dla-pacjenta.html. Niestety moja cała rodzina przebywa za granicą, a babcia potrzebowała całodobowej opieki, dlatego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Miała tam zapewniony bardzo komfortowy pokój, wyżywienie dostosowane do jej potrzeb, organizację czasu wolnego oraz kompleksową opiekę medyczną. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z takiej możliwości.
ODPOWIEDZ