Dom seniora

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Bąbelek

Dom seniora

Post autor: Bąbelek »

Jakie jest Wasze zdanie na temat domow seniora ? Wiem ze to temat dosyc delikatny ale warto o nim mowic.Jakis czas temu moja mama uparła się, że nie chce być dla nikogo ciężarem i podjęła decyzję, że zamieszka w domu seniora https://podtopolami.eu/ . Jak mówiła tam będzie miała zapewnione godziwe warunki i medycynę. Także jest to idealne miejsce według niej. Z tego co mówiła nawet są często tam prowadzone różne spotkania okolicznościowe, gdzie zapraszane są rodziny , a atmosfera jest bardzo życzliwa i rodzinna
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 33
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Dom seniora

Post autor: Aldonis »

Decyzja ta jest nie raz bardzo trudna, ale jest to jedyne rozwiązanie. Wiem jak to jest niestety. Zdrowie w pewnym wieku już jest nie takie, a najgorsza to chyba jest demencja starcza, z tym to już ciężko jest sobie poradzić. Zobaczcie sobie tu może sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/produkty/a ... howe,2,372 ich aparaty słuchowe i wiele innych sprzętów, akcesoriów medycznych. Być może takie zakupy będą was prędzej czy później czekać dla swoich bliskich.
koleś

Re: Dom seniora

Post autor: koleś »

A to prawda, że tam są przesiewowe badania robione? Moja babcia jest w takim domu i mówiła, że ma mieć holter ciśnieniowy wykonywany. Wystraszyłam się, ale podobno to jest dla wszystkich pacjentów badanie. Czy to prawda? Jak to w ogóle widzicie?
Awatar użytkownika
guerlaina
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2020, 11:47

Re: Dom seniora

Post autor: guerlaina »

Każdy kto zastanawia się nad taką opieką dla osób starszych może zapoznawać się z ofertą domu http://podtopolami.eu gdzie można uzyskać kompleksową opiekę nad osobami starszymi. Na podopiecznych czekają lekarze, pielęgniarki i opiekunki wyróżniające się wiedzą, profesjonalizmem, empatią i doświadczeniem. Osoby tam przebywające mogą podnosić sprawność psychofizyczną naszych podopiecznych i aktywizować ich poprzez różnego typu zajęcia terapeutyczne.
ODPOWIEDZ