Faktura za ubiegły rok

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fendi
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 13:25

Faktura za ubiegły rok

Post autor: fendi »

Do kiedy można wystawić FV za ubiegły rok?
Awatar użytkownika
magdat
Posty: 35
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:01

Re: Faktura za ubiegły rok

Post autor: magdat »

Moge wam poleci przede wszystkim odpowiednie działania, tkóa tym problelem się zajmie, przykladowo https://wypelniampit.pl/rozliczenie-pit ... -po-kroku/ świetna firma i naprawde przy bardzo skomplikoanych sytuacjach mega pomoże :) Obsługuje wszystkie faktury, także dla firm nie będących płatnikami VAT, ma też moduł JPK i wiele innych przydatnych funkcji.
amiś9333

Re: Faktura za ubiegły rok

Post autor: amiś9333 »

No obecna sytuacja na świecie sprawiła, że rezygnuje się z takich pomocy i większość rzeczy ludzie starają się robić samodzielnie, nawet prowadzenie firmy. Oczywiście w takim celu pomocne są programy do jpk. Dzięki nim wysyłanie potrzebnych dokumentów nie jest kłopotliwe.
Mielko

Re: Faktura za ubiegły rok

Post autor: Mielko »

Potrzebne info o fakturach znajdziesz tutaj: https://www.mega-tech.com.pl/faktura/ Można pobrać program producenta i potestować za darmo. Ewentualnie też zadzwonić na ich dział techniczny to pewnie podpowiedzą.
Gąska

Re: Faktura za ubiegły rok

Post autor: Gąska »

Jeśli firma prowadzi sprzedaż cyfrową lub usługi dla klientów w Niemczech, ważne jest, aby faktury VAT były wystawiane zgodnie z niemieckimi standardami. Obejmuje to nie tylko właściwe formatowanie, ale także uwzględnienie specyficznych wymogów, takich jak podanie stawek VAT. Aby uzyskać więcej informacji o tych zasadach, odwiedź https://www.mistrzu.com/wymogi-niemieckiej-faktury-vat/ i prawidłowe wystawianie faktur jest kluczowe dla utrzymania płynności biznesowej i uniknięcia problemów podatkowych.
ODPOWIEDZ