Firma do wykonania instalacji P.POŻ?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
JaceKś17

Firma do wykonania instalacji P.POŻ?

Post autor: JaceKś17 »

Na https://www.teton.pl/montaz-instalacji-ppoz jest dostępna szczegółowo informacja na temat instalacji przeciwpożarowej, którą wykonuje Firma Teton, czy ktoś z Was może z ich usług korzystał i może podzielić się opinią? Lub może polecić inną firmę do wykonania takiego zlecenia?
Adamża

Re: Firma do wykonania instalacji P.POŻ?

Post autor: Adamża »

Ja do wykonania instalacji przeciwpożarowej polecam firmę KOPP z Warszawy. Wielokrotnie z nimi współpracowałem i brak zastrzeżeń. Posiadają oni też w swojej ofercie w sklepie przeciwpożarowy.com gaśnice śniegowe, pianowe i wiele innych środków ochrony przeciwpożarowej. Doskonałe ceny w stosunku do konkurencji także myśle, że warto zapytać nawet o czujki dymu, które będą Ci potrzebne do instalacji.
Ś Robert

Re: Firma do wykonania instalacji P.POŻ?

Post autor: Ś Robert »

Ja też korzystałem z innej firmy, zatrudniliśmy z Poznania Intelectro. Zakładali instalacje przeciwpożarowe https://systemypozarowe-24.pl/. Nie powiem, trochę nas kosztowało znalezienie najlepszej firmy, która ma doświadczenie i dużą wiedzę. Wiele firm odtwarza projekty na prostych wzorach, a gdy coś skomplikowanego to niestety, ale wtedy trzeba się naszukać żeby znaleźć profesjonalistów.
ODPOWIEDZ