Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
kamil2223ą

Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: kamil2223ą »

Kilka dni temu podjąłem decyzje ,że na pewno bardzo szybko skorzystam z bardzo ciekawej oferty folia strecz .Z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Dodatkowo o tej bardzo dobrej ofercie powiedziałem mojemu bardzo dobremu znajomemu.
kolumbijka

Re: Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: kolumbijka »

Ja to wszystkie materialy do pakowania zamawiam od https://przeprowadzkisklep.pl/ . Dbaja o porzadna jakosc, maja dobry wybor i spoko ceny. Do tego zawsze terminowo realizuja zamowienia i nigdy nie czekam na przesylke w nieskonczonosc :D profecha, tak powinien dzialac kazdy sklep
kwiatyilony

Re: Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: kwiatyilony »

Z racji tego, że my nie wysyłamy zwykłych przesyłek, a prowadzimy wysyłkę kwiatów, to potrzebujemy trochę innych folii i artykułów zabezpieczających nasze produkty, bukiety, wiązanki, itp. Korzystamy w większości z opakowań papierowych, ale również z folii biodegradowalnej, w nie zaopatrujemy się u producenta Eurosleeve https://www.eurosleeve.pl/oferta.html z Tarnowskich Gór. Ich produkty bardzo dobrze się nam sprawdzają, są wysokiej jakości, można je kupić w korzystnych cenach, no i są ekologiczne.
ODPOWIEDZ