fotograf ślubny

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
michaśka

fotograf ślubny

Post autor: michaśka »

Dzień dobry. jeśli szukacie dobrego fotografa to z warto podjąć współpracę z fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Wykonał dla nas doskonałe zdjęcia, które są pełne emocji. Zatrzymał dla nas wiele ważnych momentów, które teraz z przyjemnością oglądamy z pięknym albumie.
Ira

Re: fotograf ślubny

Post autor: Ira »

Najlepszy fotograf jakiego znam to zdecydowanie bielak studio z Lublina, na swoim ślubie miała go już chyba każda z moich koleżanek, mimo to każda z realizacji jest inna. Wszystko jest bardzo profesjonalne, to fotograf na ślub, który zapewnia wszystko, czego potrzeba w tym gwarancję satysfakcji, jest podekscytowana, ponieważ mój ślub już w maju, a kilka dni temu robiliśmy sesję narzeczeńską, nie mogę doczekać się efektów zdjęć w tej jesiennej aurze, od razu oprawię zdjęcia w ramki dam rodzicom.
mia

Re: fotograf ślubny

Post autor: mia »

Ira pisze: ↑08 lis 2021, 11:45 Najlepszy fotograf jakiego znam to zdecydowanie bielak studio z Lublina, na swoim ślubie miała go już chyba każda z moich koleżanek, mimo to każda z realizacji jest inna. Wszystko jest bardzo profesjonalne, to fotograf na ślub, który zapewnia wszystko, czego potrzeba w tym gwarancję satysfakcji, jest podekscytowana, ponieważ mój ślub już w maju, a kilka dni temu robiliśmy sesję narzeczeńską, nie mogę doczekać się efektów zdjęć w tej jesiennej aurze, od razu oprawię zdjęcia w ramki dam rodzicom.
Niestety nie miałam przyjemności poznać tego fotografa, ale szczerze mogę powiedzieć, że Fotograf ślubny Katowice jest bardzo dobry i naprawdę robi cudowne zdjęcia. My z mężem byliśmy pod wielkim wrażaniem tego jakie pamiątki zostały nam z wesela. Na osiemnastkę córki również skorzystam z jego usług. A wy jak oceniacie jego fotki? Byliście zadowoleni ?
Eliza

Re: fotograf ślubny

Post autor: Eliza »

michaśka pisze: ↑04 sie 2021, 22:09 Dzień dobry. jeśli szukacie dobrego fotografa to z warto podjąć współpracę z fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Wykonał dla nas doskonałe zdjęcia, które są pełne emocji. Zatrzymał dla nas wiele ważnych momentów, które teraz z przyjemnością oglądamy z pięknym albumie.
A czy mogłabyś pokazać kilka zdjęć z waszego ślubu? Chciałabym zobaczyć jak naprawdę wyglądają zdjęcia zrobione przez tego fotografa. Ogólnie interesuje mnie sesja ślubna. Bardzo zależy mi żeby były to zdjęcia na wysokim poziomie, ponieważ bierzemy udział w konkursie na najlepszy ślub dwa tysiące dwudziestego pierwszego roku. Nie ukrywam, że zależy mi na wygranej.
ODPOWIEDZ