Gastronomia - zakupy

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Todeń

Gastronomia - zakupy

Post autor: Todeń »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to jak najbardziej warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez MuliGastro u których będziecie mogli znaleźć wysokiej klasy sprzęt, ale również artykuły do kuchni abyście mogli efektywnie pracować i też z zachowaniem najwyższej dokładności przy przygotowaniu wyjątkowych posiłków. My nawet jak potrzebowaliśmy płyty grillowe gazowe https://multigastro.pl/plyty-grillowe-gazowe to także udało się je zamówić. Mam nadzieję, ze skorzystacie i co najważniejsze biznes będzie się po prostu Wam coraz lepiej rozwijał z otwieraniem nowych punktów ;)
haii

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: haii »

Wyposażenie już mamy, ale jakbyśmy coś mieli dokupić, to na pewno namiary się przydadzą, dzięki. My niedawno zaopatrzyliśmy się natomiast w dobrej jakości nowe mieszanki przypraw dla gastronomii. Wcześniej używaliśmy innych i nie były takie dobre. Te nowe, od dostawcy Kaczor POLsmaki https://polsmaki.com.pl/gotowe-mieszank ... 14,pl.html ze Środy Wielkopolskiej są genialne. Są aromatyczne, dobrze skomponowane, faktycznie nasze dania i w tym mięsa smakują z nimi fantastycznie. Cenowo się opłacają, polecam.
ninaj

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: ninaj »

Dzięki! Nie tylko wyposażenie jest ważne, ale również to, z jakich składników przygotowujemy nasze wyroby. My mamy cukiernię, pieczemy ciasta i wyrobu cukiernicze tradycyjne, ale także w wersjach zdrowszych, np. z zamiennikami cukru. Te zamienniki i różnego rodzaju kupujemy od dostawcy lkow Trade https://www.ilkow-trade.com/pl/zastosow ... wo#no-back z Łozina. One nam się świetnie sprawdzają, są od rzetelnych producentów, w dobrej cenie. Polecam.
spin

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: spin »

Kupowanie wyposażenia jest już dawno za nami, obecnie bardziej skupiamy się na dostawcach produktów, bo sprzęt działa niezawodnie. Jeżeli chodzi o produkty mleczarskie, takie jak proszki mleczne, czy surowce płynne, to zaopatrujemy się w nie w firmie SZALPOL https://www.szalpol.pl/oferta z Legionowa. To spędzony producent, ma doświadczenie w branży, posiada produkty bardzo dobrej jakości, które spełniają nasze wysokie wymagania. Ceny mają konkurencyjne, zatem opłaca się skorzystać z ich usług.
sawe

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: sawe »

Sami również potrzebowaliśmy wyposażenia. Przeglądaliśmy różne oferty producentów i natrafiliśmy na Komat https://komat.com.pl/katalog/ z Romanowa Dolnego. Ta firma produkuje wysokiej jakości meble do gastronomii, które wykonane są ze stali nierdzewnej, są odporne na uszkodzenia, wytrzymałe, świetnie sprawdzają się w warunkach kuchennych, gdzie temperatura jest czasem bardzo wysoka. Ceny ich stołów, regałów, urządzeń chłodzących, itp., które tam kupiliśmy, są przystępne, konkurencyjne, polecam,
krok

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: krok »

A co z zakupami spożywczymi? Gdzie się zaopatrujecie? My teraz mamy już zrobione zamówienia na święta, są to zamówienia na pierogi, krokiety świąteczne, uszka, wszystko z grzybami. Grzyby kupujemy zawsze od jednego dostawcy, od producenta SEWERYN https://www.grzybylesne.eu/produkty z Krakowa. Oni prowadzą sprzedaż różnego rodzaju grzybów suszonych online. Bez problemu można się tam dobrze zaopatrzyć, ceny mają konkurencyjne, a grzyby są aromatyczne, bardzo smaczne, idealne do naszych wyrobów.
toż

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: toż »

No właśnie spożywka odgrywa tu bardzo dużą rolę. My mięso bardzo dokładnie wybieramy, celujemy w jakość. W mięso wieprzowe zaopatrujemy się wyłącznie od producenta Michna Meat https://www.michnameat.pl/kontakt z miejscowości Ropuchy. Ich produkty spełniają nasze wymagania, są bardzo dobre, gotujemy na nich codziennie, nie tylko dajemy je jako główny produkt, ale także dodajemy je do wywarów, czy zup. Ceny mają atrakcyjne, można się tam kompleksowo zaopatrzyć, polecam.

co wróży sroczka na płocie
saww

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: saww »

My mieliśmy teraz ogrom zamówień na święta. W większości chodziło o potrawy z ryb i owoców morza. Tego typu produkty kupujemy zawsze głęboko mrożone z hurtowni Lux Fish http://www.luxfish.pl/oferta ze Szczecina. Na nich się niegdyś nie zawiedliśmy, gotujemy z ich produktów od lat i ten system nam się sprawdza, nie ma po co go zmieniać. Ryby i inne ich produkty docierają do nas w doskonałej kondycji, nadają do obróbki termicznej, są one wysokiej jakości, w korzystnej cenie. Polecam.
swojak

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: swojak »

My musieliśmy zmodernizować swój furgon chłodniczy. Trzeba było wymienić w nim agregat chłodniczy, bo stary już nie dawał rady i wszystkie torty nam w nim płynęły. Nowy kupiliśmy w firmie Konvekta http://www.konvekta.com.pl/oferta/urzad ... o-furgonow z Wołczkowa. Ich sprzęty są bardzo dobrej jakości, produkty mają wytrzymałe, dobrze działające, dostępne w atrakcyjnych cenach. Od lata używamy ich agregata, no i nie mamy na co narzekać, nasze słodkości i nie tylko, bo mamy catering, więc czasami przewozimy potrawy wytrawne, lody, itp., są w nim bezpieczne.
ohh

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: ohh »

No ktoś tu już wspominał o mięsie wieprzowym, my jednak w większości gotujemy z drobiu. Gęsinę, indyku, kurczaki, kaczki, itp. zamawiamy wyłącznie z hurtowni Drobiu i Wędlin Drobiowych https://hurtowniaeureka.pl/oferta z Łomianek pod Warszawą. Ich mięso jest świeże, smaczne, bardzo dobrej jakości, z niego wychodzą nam najlepsze potrawy, które nasi klienci chętnie zamawiają. Cenowo wychodzi opłacalnie, dostawy realizują terminowo, można naprawdę im zaufać, uważam, że jest to hurtownia godna polecenia.
toik

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: toik »

Jeżeli chodzi o wyposażenie kuchni, to my kupowaliśmy je w wielu różnych sklepach, nawet teraz nie pamiętam. Niedawno jednak kupiliśmy nowe zaparzacze do maki, fermentatory, itp. urządzenia piekarnicze, które doskonale nam się sprawdzają i je mogę wam szczerze polecić. Znaleźliśmy je w ofercie producenta BakerLink http://bakerlink.pl/kontakt/ z Łodzi. Ta firma ma lata doświadczenia w branży, ich maszyny i urządzenia spełniają standardy kuchni, ale też spełniają nasze wymagania, co do jakości i ich działania.
uri810

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: uri810 »

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy gastronomiczej powinny być bez wątpienia dobrej jakości opakowania. My na przykład zimne napoje sprzedajemy w opakowaniach zwanych kielichy do granity. Pełną ofertę można znaleźć na stronie producenta, a zakup online można bez wiekszych problemów zrealizować w ich oficjalnym sklepie internetowym https://sklepicecup.pl/kielichy-do-granity/. Z roku na rok firma rozszerza swoją ofertę o nowe wzory, ciekawe co przygotowała na rok 2022, bo w zeszłym roku były do kielichy do granity zwierzątka które były dużym hitem wśród dzieci.
andreaa

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: andreaa »

A czy przykładowo wiedzieliście, że na stronie https://www.gastromania.cz/davkovace-na-mydla.html można zakupić różnego rodzaju sprzęt gastronomiczny??? Powiem wam, że firma ma potencjał, bo można kupić tam coś solidnego, fachowego i na miarę swoich oczekiwań... Co wy na to???
Dżony

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: Dżony »

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak wiele restauracji i kawiarni decyduje się na umieszczenie witryn chłodniczych w widocznym miejscu? Otóż, oprócz funkcji chłodzącej, stanowią one również element reklamy, prezentując pyszne dania i napoje. Dla tych, którzy są w trakcie wyboru odpowiedniego modelu, warto zwrócić uwagę na https://gastroprodukt.pl/witryny-chlodnicze i przekonać się o różnorodności dostępnych opcji.
kristii

Re: Gastronomia - zakupy

Post autor: kristii »

To mnie również zainteresowała firma Elhandel, ponieważ u nich możecie znaleźć najróżniejsze cukiernicze artykuły... Ja właśnie planuję kupić gotowe dekoracje na tort i paterki, blachy i inne tam rzeczy.... Na pewno mi się przydadzą.

zabudowy aluminiowe
ODPOWIEDZ