Gdzie na integrację?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Jaromiła_81
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:13

Gdzie na integrację?

Post autor: Jaromiła_81 »

Macie jakieś ciekawe i niecodzienne pomysły na integrację pracowników firmy? Przyda nam się taki wyjazd, a szef dał nam wolną rękę, co do ustalenia wszystkich szczegółów :)
Awatar użytkownika
Jozafat_71
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 11:38

Re: Gdzie na integrację?

Post autor: Jozafat_71 »

Jeśli lubicie ekstremalne przeżycia, to polecam adrenalinaclub.pl. [color= rgb(0, 0, 0);]Byłem na jednej z ich wypraw i muszę przyznać, że wspomnienia, jakie mi pozostały są nieocenione. Masa pozytywnych emocji, świetna organizacja i doskonała zabawa.[/color]
goździkowa

Re: Gdzie na integrację?

Post autor: goździkowa »

Uważam, że warto wyjazd integracyjny zorganizować przede wszystkim gdzieś, gdzie można wypocząć z daleka od dużego miasta, gdzie okolica sprzyja spacerom i różnym aktywnościom. Ja bardzo mile wspominam pobyt z grupą współpracowników w Szczyrku. O zlokalizowanym w tym miasteczku obiekcie, który specjalizuje się w organizowaniu konferencji, eventów i towarzyszących im atrakcji dowiedziałam się ze strony https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-konferencje-szczyrk . Pokoje oraz salę szkoleniową zarezerwowaliśmy na wrzesień. Pogoda dopisywała, także korzystaliśmy m.in. z off road i biesiad w restauracyjnym ogródku. Nie omieszkaliśmy też nieco zadbać o siebie w hotelowej stefie wellness.
ODPOWIEDZ