inwestowanie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
bananowy100

inwestowanie

Post autor: bananowy100 »

Jeśli tylko ktoś ma taką możliwość, to taki biznes się opłaca. W sumie stała kasa co miesiąc. Oprócz tego, że wynajmuję nieruchomości w Warszawie to podjęłam jeszcze współpracę z http://www.per-modum.pl/ . To uznany zarządca nieruchomości, który w swojej ofercie zajmuje się też kompleksowo zarządzaniem najmem. Mi to jedno mieszkanie to nawet pomagali przygotować. Super mi się z nimi współpracuje, mogę na nich polegać.
A wy inwestujecie np w nieruchomości? Może podacie przykłady?
kaja18

Re: inwestowanie

Post autor: kaja18 »

Ja postanowiłam zainwestować w kupno mieszkania na terenie śląska. A dokładnie w Pszczynie. Tak się składa, że tu ma swoją siedzibę biuro nieruchomości - zobaczcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem a też z dobrymi opiniami - sprawdziłam. Ma duża ofertę mieszkań, domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Jeśli i kogoś z was zainteresuje ta propozycja, to na stronie są podane dane kontaktowe. A też formularz za pomocą którego możecie zadawać pytania.

led smd 5050 czy 5630
hjhs

Re: inwestowanie

Post autor: hjhs »

Mamy jedno mieszkanie, które podnajmujemy, ale kupowanie mieszkań na wynajem, to bardzo duża inwestycja i nie zawsze opłacalna. Inwestowaliśmy w wiele rzeczy, także w srebro i złoto, ale po pewnym czasie, gdy mieliśmy problem z gotówką, musieliśmy skorzystać z usługi, jaką oferuje lombard Diamond District, czyli skup złota Warszawa Śródmieście. Ogólnie to tutaj macie informacje na temat tego, jak wyceniane są te materiały w lombardach: https://www.diamonddistrict.pl/blog/jak ... lombardzie Sam lombard, w którym byliśmy, jest rzetelny, ceny mają atrakcyjne, mogę go szczerze polecić.
kiwi

Re: inwestowanie

Post autor: kiwi »

My zainwestowaliśmy w dość starą nieruchomość, ona była do remontu. Bez problemu poradziliśmy sobie z jej odnowieniem, bo specjalizujemy się w pracach remontowo-budowlanych. W nieruchomości było jednak bardzo dużo złomu, z którym trzeba było coś zrobić, były to rzeczy, które do niczego się nie nadawały, dlatego oddaliśmy je do skupu złomu. W tym celu skorzystaliśmy z usług firmy Ago Recykling http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/cennik/ w Warszawie, ich pracownicy wszystko nam rzetelnie wycenili i zaproponowali dobrą cenę. Opłacało się do nich iść, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ