Jaka firma do cynkowania stali?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Mieszko
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 13:06

Jaka firma do cynkowania stali?

Post autor: Mieszko »

Witajcie, jaką śląską firmę możecie mi polecić do cynkowania ogniowego konstrukcji stalowych? Jacyś fachowcy godni uwagi?
Awatar użytkownika
Beniamin60
Posty: 6
Rejestracja: 29 gru 2019, 8:49

Re: Jaka firma do cynkowania stali?

Post autor: Beniamin60 »

Zajrzyj na robart.slask.pl. Zajmują się nie tylko cynkowaniem ogniowym, ale i śrutowaniem czy malowaniem proszkowym. Dla mnie akurat wykonali lakierowanie regałów metalowych, ale muszę przyznać, że wykonali świetną robotę, więc polecam.

griptilian
Awatar użytkownika
Moldet
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 2:19

Re: Jaka firma do cynkowania stali?

Post autor: Moldet »

Warto poszukać w internecie informacji na ten temat. Tam znajdziesz dużo propozycji.

belcanto zespół bochnia
"Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia."
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 37
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:41

Re: Jaka firma do cynkowania stali?

Post autor: disaja »

Poszukaj lokalnie, na pewno uda Ci się kogoś odpowiedniego dorwać. Ja akurat to cynkowaniem się zajmuję, to znaczy mój narzeczony, dlatego też nie mamy z tym problemów, ale poszukujemy sprzętów do cięcia blach i rur. Żeby móc poszerzyć działalność, to nam jest potrzebne. Dlatego też myślę, że w firmie http://polsver.pl/ sprawdzimy, co mają do zaoferowania. Znacie ich?

gdzie występuje witamina d
Tuż

Re: Jaka firma do obróbki stali?

Post autor: Tuż »

Najlepszą z metod obróbki metali, jest cięcie laserem. W tym przypadku warto skorzystać z usług firmy, która działa w tym temacie od lat, mianowicie : http://ciecielaser.pl/wycinanie-laserowe-rur-i-profili/ . Efekty ich cięcia są niesamowite. Spory profesjonalizm i wysoka jakość usług.
dżon

Re: Jaka firma do cynkowania stali?

Post autor: dżon »

disaja pisze: ↑10 cze 2020, 8:51 Poszukaj lokalnie, na pewno uda Ci się kogoś odpowiedniego dorwać. Ja akurat to cynkowaniem się zajmuję, to znaczy mój narzeczony, dlatego też nie mamy z tym problemów, ale poszukujemy sprzętów do cięcia blach i rur (...)
My zdecydowaliśmy się współpracować z firmą zewnętrzną. Polecam Ci https://gieciewalcowanie.pl/. Realizują zlecenia naprawdę z zachowaniem wysokiej jakości dla każdego z obrabianego elementu. Trzymają terminów, mają fajne ceny
ODPOWIEDZ