Jaki terapeuta od uzależnień?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Otto_70
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 4:04

Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: Otto_70 »

Czy ktoś z was mógłby polecić mi dobrego specjalistę od leczenia uzależnień z Łodzi? Chciałbym zapisać się na terapię, ale nie bardzo wiem, gdzie szukać tego rodzaju wsparcia.

guz brzozy zastosowanie
Awatar użytkownika
dajmir
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 22:13

Re: Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: dajmir »

Zgłoś się do poradni poradniasalomon.pl. Prowadzą terapię uzależnień, na którą zresztą ja sam uczęszczałem. To pomoc na wagę złota, a wszystko dzięki profesjonalnemu podejściu terapeutów i ich skutecznym wsparciu.

zeiss łódź
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: koala »

Wydaje mi sie, ze rozsadna opcja jest taka terapia w osrodku zamknietym. Moj tatus byl w Wisle w osrodku Tratwa - ale pamietajcie, ze wazne jest to, zeby sama osoba zainteresowana byla chetna i swiadoma tego wyboru, bez tego nawet najlepsi specjalisci nie pomoga
Palmira

Re: Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: Palmira »

Najlepszy, moim zdaniem, jest Ośrodek Terapii Wiosenna, ponieważ wiele osób chwali sobie warunki, jakie tam panują i rodzinną atmosferę. W końcu najważniejsze jest dla osób uzależnionych, aby czuły się dobrze w miejscu, w którym przechodzą terapię. Są w nim stosowane również różne techniki relaksacyjne, które pozwalają w pełni odstresować się podopiecznym.
Bożena

Re: Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: Bożena »

To nie jest prosta sprawa. W takiej sytuacji powinniście jak najszybciej zorientować się, kto będzie w stanie najskuteczniej wspomóc Was w powrocie do zdrowia. Najlepiej byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.online/ i przekonać się, w jaki sposób moglibyście otrzymać wsparcie w formie zdalnej. To bardzo ważny aspekt, nie lekceważcie tego, bo chodzi o Wasze życie.
Józek

Re: Jaki terapeuta od uzależnień?

Post autor: Józek »

A jakie uzależnienie konkretnie masz na myśli? I czy terapia jest jedyną opcją jaką bierzesz pod uwagę? Wydaję mi się, że warto rozeznać się w temacie i poznać wszystkie dostępne na rynku rozwiązania. Polecam poczytać o zaszyciu alkoholowym w Łasku, niedaleko Łodzi. Esperal jest bardzo popularnie nazywany również wszywką alkoholową. Dzięki działaniu leku Esperal można na dobre pozbyć się szkodliwego nałogu.
ODPOWIEDZ