Jelitowe kłopoty

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
iłoawa

Jelitowe kłopoty

Post autor: iłoawa »

Co można z tym zrobić poza zdrową dietą? Próbuje sie zdrowo odżywiać, jem te wszystkie zalecane produkty a i tak niewiele działa. Poza tym nie muszę mówić jaka reakcja jest po śliwkach czy morelach suszonych. Ból niesamowity i nagła sytuacja, dramat jeśli zdarzy się poza domem
gośka

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: gośka »

iłoawa pisze: ↑05 paź 2021, 10:18 Poza tym nie muszę mówić jaka reakcja jest po śliwkach czy morelach suszonych. Ból niesamowity i nagła sytuacja, dramat jeśli zdarzy się poza domem
Rzeczywiście nieraz po tych naturalnych sposobach na zaparcia reakcje organizmu mogą być różne i nie każdy jest w stanie je znieść. Ja też wolę takie środki jak xenna niż domowe metody bo są po prostu mniej kłopotliwe.

tg solar
Różal

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Różal »

Słyszałeś kiedyś o tlenoterapii hiperbarycznej? Możesz się na nią umówić w tym miejscu - http://tlenowyzakatek.pl/. Badania naukowe udowodniły skuteczność tlenoterapii hiperbarycznej w przypadku wielu chorób układu pokarmowego. Więc może pomóc w Twoim przypadku.
rózga

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: rózga »

Przyczyn takiego bólu może być dużo ale czy robiłaś na wszelki wypadek badanie usg brzucha?? Może coś się dzieje wewnątrz, a na tym badaniu by wszystko wyszło. Zapisz się do kliniki MULTIMED w Warszawie. Tu szybko zaproponują Ci termin badania. No i potem od razu możesz zapisać się na konsultację do ich lekarza. Polecam.
ODPOWIEDZ