klej do butów

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
mągo

klej do butów

Post autor: mągo »

Prosze o porady na temat kleju do butow, jaki najlepszy?Mam do sklejenia sportowe buty dziecięce, rozkleiły się przy noskach
marlęnna

Re: klej do butów

Post autor: marlęnna »

kilka razy używałam kleju tadam, polecam, warto, ma żelowatą konsystencję po wyschnięciu jest bezbarwny i nie widać naet że buty były klejone
oetądam

Re: klej do butów

Post autor: oetądam »

mągo pisze: ↑12 sty 2021, 21:26 Prosze o porady na temat kleju do butow, jaki najlepszy?Mam do sklejenia sportowe buty dziecięce, rozkleiły się przy noskach
Witam! Mągo, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie ze skejeniem sportowych butów dzieciaków. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

najtańsza yerba
wróżka

Re: klej do butów

Post autor: wróżka »

Ja też polecam ten klej, skleiłam już kilka par butów, swoich i dzieci. Rózne materiały, ale wszystko bardzo dobrze się trzyma. Wystarczy przed klejeniem dobrze umyć, wysuszyć i odtłuścić powierzchnie i łapie od razu. Spokojnie już po kilku godzinach chodziliśmy w tych sklejonych butach i nic się nie rozkleiło.

liść babka
krędka

Re: klej do butów

Post autor: krędka »

wróżka pisze: ↑28 lut 2021, 14:59 Ja też polecam ten klej, skleiłam już kilka par butów, swoich i dzieci. Rózne materiały, ale wszystko bardzo dobrze się trzyma. Wystarczy przed klejeniem dobrze umyć, wysuszyć i odtłuścić powierzchnie i łapie od razu. Spokojnie już po kilku godzinach chodziliśmy w tych sklejonych butach i nic się nie rozkleiło.
a ja się zastanawiam jak takie klejony buty się będą zachowywały po chodzeniu w deszczu?
wróżka

Re: klej do butów

Post autor: wróżka »

krędka pisze: ↑07 mar 2021, 11:49
wróżka pisze: ↑28 lut 2021, 14:59 Ja też polecam ten klej, skleiłam już kilka par butów, swoich i dzieci. Rózne materiały, ale wszystko bardzo dobrze się trzyma. Wystarczy przed klejeniem dobrze umyć, wysuszyć i odtłuścić powierzchnie i łapie od razu. Spokojnie już po kilku godzinach chodziliśmy w tych sklejonych butach i nic się nie rozkleiło.
a ja się zastanawiam jak takie klejony buty się będą zachowywały po chodzeniu w deszczu?
zachowuje się normalnie ;) nic mi sie nie rozkleiło, zero problemów z przeciekaniem, jestem zadowolona
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Lukkie, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: klej do butów

Post autor: Gośka »

oętadam pisze: ↑12 maja 2021, 19:40 Witam! Lukkie, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A do jakich materiałów ten klej jest polecany? Sklei skórę, tkaninę, tworzywo sztuczne?
łorena

Re: klej do butów

Post autor: łorena »

jak przygotować buty do klejenia?? Powinnam je jakoś oczyścić, wysuszyć? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------______________________________________________________
oetądam

Re: klej do butów

Post autor: oetądam »

łorena pisze: ↑15 wrz 2021, 20:42 jak przygotować buty do klejenia?? Powinnam je jakoś oczyścić, wysuszyć? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------______________________________________________________
Witam! Łorena, po pierwsze to oczyść buty, tak aby były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Przetrzyj buty, tak aby były czyste i gotowe do klejenia.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
łorena

Re: klej do butów

Post autor: łorena »

oetądam pisze: ↑11 paź 2021, 19:24
łorena pisze: ↑15 wrz 2021, 20:42 jak przygotować buty do klejenia?? Powinnam je jakoś oczyścić, wysuszyć? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------______________________________________________________
Witam! Łorena, po pierwsze to oczyść buty, tak aby były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Przetrzyj buty, tak aby były czyste i gotowe do klejenia.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
dziękuję za porady, jak potem ten klej przechowywać żeby nie zasechł?
sunny88

Re: klej do butów

Post autor: sunny88 »

A może tak warto odwiedzić przykładowo sklep Ataszek.pl, który w ofercie ma najróżniejsze kleje? Według mnie w takim miejscu możecie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie... Czy to kleje do plastiku, materiałów, metalu czy wszelkich innych powierzchni itd.

browar okocim adres
ODPOWIEDZ