Klimatyzacja?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Jacekś17

Klimatyzacja?

Post autor: Jacekś17 »

Na https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produ ... nicze.html jest dostępna oferta na rozwiązania chłodzące w budynkach. Ponieważ jesteśmy na etapie planowania takich rozwiązań, poszukujemy rozwiązań które są przede wszystkim dobre. Czy ktoś z Was z tej oferty korzysta i może podzielić się opinią? Zależy mi na systemach dobrej jakości.
bion

Re: Klimatyzacja?

Post autor: bion »

Sami również uznaliśmy, że klimatyzacja to rozwiązanie w sam dla nas. Najpierw zamontowaliśmy klimę w biurze, a ona tak dobrze nam się sprawdza, że zdecydowaliśmy się również na taką instalację w domu. W obu przypadkach jej wykonaniem zajęła się firma WASO KLIM https://www.waso-klimatyzacja.pl/klimatyzacja/montaz/ z Chorzowa. To świetni fachowcy, którzy znają się na wykonywanej pracy, dobrali nam odpowiednie urządzenia i profesjonalnie zajęli się montażem. Korzystamy z ich usług także przy serwisie klimatyzacji. Instalacje działają niezawodnie.
klimek

Re: Klimatyzacja?

Post autor: klimek »

Daikin to już wysoka półka klimatyzatorów. Taki mercedes wśród klimatyzatorów. To również producent systemów klimatyzacji VRV: https://www.ventixserwis.pl/klimatyzacja-vrf-vrv/. Więc jeżeli myślisz o mocno zaawansowanej instalacji to zdecydowanie dobrze trafiłeś. W tym przypadku mogę polecić Ci konsultację z firmą Ventix (https://www.ventix.pl/), która montuje tego typu instalacje oraz firmą Ventix Serwis, która serwisuje tego typu instalacje. Jeżeli natomiast interesuje Cię klimatyzacja do domu, to proponuję Ci kontakt z firmą TB Klima (https://www.tbklima.pl/), która montuje i serwisuje klimatyzację typu split i multi split. Jestem przekonany, że Ci odpowiednio doradzą i będziesz zadowolony z ich usług.
ODPOWIEDZ