Koronawirus

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Mąka

Koronawirus

Post autor: Mąka »

Jak się chronicie przed koronawirusem?
Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:41

Re: Koronawirus

Post autor: Iskra »

Według mnie warto stosować się do kilku prostych,powtarzanych od miesięcy kilku zasad.Jest to oczywiście maseczka,dystans i dezynfekcja nie tylko powierzchni, ale też pomieszczeń.By mieć pewność,że skutecznie z naszego otoczenia usuniemy grzyby,bakterie i wirusy,warto zastosować produkt innowacyjny i łatwy w obsłudze EpidAir https://epidair.com/
Działa szybko,skutecznie, aplikowany jest z opakowania z dużym wyrzutem , co bardzo przyspiesza dezynfekcję.Ma piękny zapach herbaty,bawełny albo cytrusów,co sprawia,że praca z nim jest przyjemniejsza.
Rafał

Re: Koronawirus

Post autor: Rafał »

Bardzo ważne są też wiarygodne testy. Dużo czytałem na ich temat na stronie http://koronawirus-testy.kwietniowy.pl/ , polecam wam zapoznać się z rodzajami testów. Jeżeli macie objawy nie należy zwlekać, lepiej wykonać taki test i mieć pewność, czy nasze objawy są związane z koronawirusem.
elżbietakk

Re: Koronawirus

Post autor: elżbietakk »

W przypadku zarażenia koronawirusem możecie mieć problemy z apetytem. Warto w takiej sytuacji zakupić sobie nutridrinki Supportan czy też Fresubin. Więcej o ich działaniu poczytacie tu: https://zywieniemaznaczenie.pl/ . Możecie je bez problemu zakupić w każdej aptece DOZ.
fabianuś

Re: Koronawirus

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://puresa-sklep.pl/pl/c/Maski-Ochronne/18
nicość

Re: Koronawirus

Post autor: nicość »

No ja się nie uchroniłam, bo jednak zachorowałam, ale to przez zakażenie w pracy, wystarczyło, by jedna osoba zarażona nie przestrzegała naszych obostrzeń, byśmy i my się zarazili. Ech, szkoda gadać, chorowałam dość ciężko, ale w domu. Po wszystkim zrobiłam sobie tak dla pewności test na przeciwciała w pracowni alergologii i immunologii Alergo-Med https://alergomed.com.pl/kontakt/ w Krakowie. To rzetelne miejsce, mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ