kredyt hipoteczny

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
piotruś

kredyt hipoteczny

Post autor: piotruś »

Gdzie waszym zdaniem najlepiej starać się o kredyt hipoteczny na kupno mieszkania lub domu? mam w planach kupno domu, ale nie bardzo znam się na kredytach, dlatego potrzebuję waszej pomocy. Może ktoś z was już brał kredyt hipoteczny i powie mi na co mam zwracać uwagę. Czy też czy podpisując umowę muszę mieć pomoc jakiegoś doradcy?
miśka

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: miśka »

Może zobacz sobie tą ofertę tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę mieszkań, domów na sprzedaż. Ale co ważne, dla swoich klientów ma przygotowany pakiet dodatkowych usług w którym min jest kredyt hipoteczny. Na stronie masz formularz kontaktowy, by poznać więcej szczegółów.
puś

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: puś »

Ja to wam powiem, że taki kredyt to mnie przeraża. Tyle lat spłacania, a pewności nie ma, że się uda kogoś znaleźć, kto będzie miał dla nas odpowiedni sposób na takie zadłużenie. No bo wiecie, jednak różne są prowizje i koszty. Jednak skłaniam się do wizyty tutaj https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elblag/ . Ten doradca może nam pomóc.
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: ann »

Gdyby nie kredyt hipoteczny to nie miałabym szans na własne mieszkanie. Nie narzekałabym gdyby to nie był kredyt we frankach i problemy z nim związane. Na szczęście sytuacja na plus dla nas się zmieniła i możemy dochodzić swoich roszczeń wobec banku. Sama mogę liczyć na https://cleverstep.pl/ w tym temacie. Od pierwszej rozmowy miałam poczucie, że moim kredytem zajmują się profesjonaliści na których można polegać.
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: komarzyca »

Można tam znaleźć sporo nieruchomości z największych polskich miast. Myślę, że to właśnie lokalizacja jest bardzo ważnym czynnikiem podczas wyboru nieruchomości.

brother dcp 9020cdw linux
latyska

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: latyska »

Niestety wszędzie mieszkania drożeją, a w Krakowie właśnie szukam mieszkania i zależy mi na nowym, więc przeglądam oferty deweloperów i najbardziej atrakcyjnie zapowiada się strefa cegielnia na Wzgórzach Krzesławickich i można tam kupić mieszkanie z kredytem 2%
aśkaa

Re: kredyt hipoteczny

Post autor: aśkaa »

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, na czym polega leasing ? Strona ta oferuje interesujące opcje. Dodatkowo, korzystając z usług leasingowych, zawsze możesz liczyć na wysokiej jakości profesjonalne doradztwo.
ODPOWIEDZ