która apteka jest najtańsza?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
wedła

Re: która apteka jest najtańsza?

Post autor: wedła »

a tak w temacie seniorów, to co sądzicie o ośrodku https://podtopolami.eu/ ? Z tego co ja się orientuje to bardzo fajny ośrodek, który zadba o seniorów, o ich kondycje psychiczną jak i fizyczną. Według mnie to fajna sprawa szczególnie dla tych co są wiecznie zapracowani.
Zdzisław

Re: która apteka jest najtańsza?

Post autor: Zdzisław »

Jeżeli szukasz tanich leków to musisz zajrzeć tutaj https://ktomalek.pl/surowice-odpornosci ... y/k-1841/1 . Tam możesz sobie wyszukać wybrany lek i sprawdzić gdzie jest on dostępny. Pewnie znajdziesz to co cię interesuje, a w dodatku będziesz wiedzieć gdzie to jest dostępne.
Anastazuś10

Re: która apteka jest najtańsza?

Post autor: Anastazuś10 »

Ceny pewnie trochę się różnią w poszczególnych aptekach. natomiast w Internecie łatwo porównać ceny w kilku różnych aptekach w związku z czym wybranie tej najtańszej nie powinno być dużym kłopotem. Moim zdaniem wybierając aptekę (np.https://www.aptekadlapacjenta.pl/ lub inną) warto wrócić uwagę także na takie aspekty jak jakość obsługi klienta, czas dostawy oraz koszt dostawy. Jak wiadomo czasami koszt dostawy potrafi znacząco podrożyć drobne zakupy online.
ODPOWIEDZ