Ładne meble

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
AlicjaŻ

Ładne meble

Post autor: AlicjaŻ »

Urządzając nowe mieszkanie miałam nie mały problem w wyborem mebli. Koleżanka poleciła mi https://www.edinos.pl/ Gdzie znalazłam praktycznie wszystko, meble do domu, kilka lamp ale także leżaki ogrodowe na mój mały tarasik. Już sie nie moge doczekać na cieplejsze dni.
Kozell

Re: Ładne meble

Post autor: Kozell »

Ja większość mebli do nowego domu kupiłem od AKORD. Jest to polska firma, realnie warta uwagi. Meble tej marki nie są drogie a wyróżniają je solidne wykonanie, wysokie walory estetyczne oraz praktyczne. Zamawiałam zarówno gotowe meble AKORD jak i robione na wymiar (do kuchni). Ze wszystkich jestem mega zadowolony. Prezentują się świetnie: nowocześnie i elegancko. Potwierdzają to zresztą opinie wszystkich znajomych oraz członków rodziny, którzy mieli okazję mnie odwiedzić.
kirra

Re: Ładne meble

Post autor: kirra »

Ładne, jak ładne- ale przede wszystkim powinny być praktyczne i solidne. Ja przykładowo teraz jak szukałam do sypialni wyposażenia, to dokładnie analizowałam różne oferty i tak dotarłam do firmy https://meble-varsovia.pl/k/lozka-z-poj ... jemnikiem/ ich oferta najbardziej mi odpowiada. Mają solidne i ładne łóżka.
pelargonica

Re: Ładne meble

Post autor: pelargonica »

Zgadzam się, rzeczywiście meble powinny być ładne ale niekiedy też praktyczne. I ja już mam takie fajne mebelki upatrzone w Ikei, tylko musze sobie też tych https://montiermebli.pl fachowców zamówić bo przecież te meble musi ktoś poskładać :)
katrin88

Re: Ładne meble

Post autor: katrin88 »

No to ja dla odmiany znalazłam teraz przepiękny stół drewniany u firmy unodesign.pl i na pewno go kupię, bo niesamowicie wygląda. No i co ważne jest solidnie wykonany, także powinien mi służyć długie lata...
czesiaa

Re: Ładne meble

Post autor: czesiaa »

Ale wiecie - nie tylko chodzi o to, aby meble były ładne, ale również praktyczne, funkcjonalne i solidne. Ja dlatego od czasu do czasu lubię poczytać sobie poradniki, typu https://dworekamadores.pl/2023/05/regal ... atywnosci/ - bo z nich można pozyskać wiele cennych informacji.
ODPOWIEDZ