Lane perfumy

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Lane perfumy

Post autor: długa23 »

Witajcie,
czy kupowaliście kiedyś lane perfumy? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór takich zapachów w okazyjnych cenach na stronie internetowej francuskieperfumy.pl/perfumy-damskie-francuskie-lane. Myślę, że każdy może tam znaleźć coś dla siebie ;) Polecam więc się tam rozejrzeć :)
żwirka

Re: Lane perfumy

Post autor: żwirka »

To są oryginalne perfumy czy zamienniki? Wiesz, ja od tych drugich stronię, bo obawiam się że zapach w moment się ulotni. Zwykle zamawiam markowe produkty w małych flakonikach, w ofercie https://perfumy.pl/ jest fajny wybór ale wychodzę z założenia, że warto zobaczyć co konkurencja ma do zaproponowania, w szczególności w zakresie jakichś niszowych kompozycji, np. orientalnych. Jak do tej pory byłam wierna popularnym perfumom, np. Calvin Klein czy Chloe, stąd ciekawość względem unikatów.
Hańka

Re: Lane perfumy

Post autor: Hańka »

Ja szukam ostatnio dużo w Internecie. Jeżeli chodzi o perfumy to znalazłam fajną perfumerię zapach-orientu.pl a tam jeszcze fajniejsze niszowe perfumy w olejku https://www.zapach-orientu.pl/al-rehab- ... p-737.html Mam wrażenie jakby były specjalnie stworzone dla mnie - zapach taki nie za słodki i chyba dlatego czuję się z nim znakomicie. Jestem mega zadowolona. Super trwałość. Zapach, który jest ze mną na co dzień jak wiosna w te szare jesienne dni.
Hańka

Re: Lane perfumy

Post autor: Hańka »

Ja szukam ostatnio dużo w Internecie. Jeżeli chodzi o perfumy to znalazłam fajną perfumerię zapach-orientu.pl a tam jeszcze fajniejsze niszowe perfumy w olejku https://www.zapach-orientu.pl/al-rehab- ... p-737.html Mam wrażenie jakby były specjalnie stworzone dla mnie - zapach taki nie za słodki i chyba dlatego czuję się z nim znakomicie. Jestem mega zadowolona. Super trwałość. Ten zapach jest moją wiosną zamkniętą w małym flakoniku na te szare jesienne dni. Zawsze jest ze mną na co dzień.
ODPOWIEDZ