Leczenie uzależnienia

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:22

Leczenie uzależnienia

Post autor: Berasia »

Jak przebiega dokładnie proces leczenia to wiedzą dokładnie psychoterapeuci. Najważniejsze, że takie placówki, w których osoby uzależnione mogą się leczyć. Uważam, że jedną z najlepszych jest Ośrodek Terapii Wiosenna. Panują w nim dogodne warunki zarówno dla podopiecznych jak i ich rodzin. Oprócz specjalnej terapii można korzystać ze specjalnych technik relaksacyjnych, które uwalniają od stresu.
Zuzia

Re: Leczenie uzależnienia

Post autor: Zuzia »

Ja słyszałam dużo dobrego o ośrodku terapii uzależnień Forest. Przede wszystkim to, że podopieczni doskonale się tam czują i bardzo chwalą rodzinną atmosferę. Psychoterapeuci robią naprawdę dużo, aby wspierać nie tylko osoby w nałogu, ale również ich rodziny. W każdej chwili można liczyć na zrozumienie i rozmowę, która bardzo dużo daje w takiej sytuacji.
kaśka

Re: Leczenie uzależnienia

Post autor: kaśka »

Powiem tak, gry tez powodują uzależnienia, wiem o tym bo mąż właśnie nieźle sie uzależnił od grania.. Dlatego ostatecznie postanowiłam mu pomóc właśnie w klinice ogarniają leczenie alkoholizmu https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ Mają tam rewelacyjnych fachowców.
ODPOWIEDZ